Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.

notesy spiralowane MultiLoft

Notesy spiralowane Multiloft już od 50 szt.

Papier zewnętrzny to MultiLoft Opaque 810 g (kolor biały śnieżny gładki), wnętrze – offset 80 g

9 kolorów wypełnienia (papier barwiony w masie) – ecru, żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy, turkusowy, zielony pastelowy, zielony, czarny

Zadruk 4/0 i 4/4

3 formaty: A6, A5, DL

50 lub 100 kart plus okładka (2 + 50 lub 2 + 100)

Spirala po krótkim lub długim boku

4 kolory spirali – biała, czarna, złota, srebrna

Narożniki – prostokątne

Notes spiralowany multiloft

Przedstawiamy notesy Multiloft. Jest to połączenie tradycyjnego notatnika z okładką trzykrotnie kaszerowaną papierem. Notesy na spirali stanowią jedną z popularniejszych reklamowych gadżetów rozdawanych na spotkaniach z klientami, konferencjach, a nawet eventach. Jest to przemyślany dodatek do tak zwanych giftów ( prezentów ). Notes jest świetny dla firm, które chcą pokazać się swoim klientom.

Ma on wiele zalet. Jest łatwy do otwierania i zamykania, co ułatwia szybkie notowanie ważnych informacji. Dodatkowo, dzięki spiralnemu wiązaniu, można łatwo przekartkować strony i złożyć notes na pół, co jest bardzo wygodne podczas spotkań i prezentacji. Umożliwia również łatwe wyrywanie lub przeniesienie poszczególnych kartek. Okładka multiloft zabezpieczy kartki z notatkami, a dodatkowo będzie się wyjątkowo prezentować.

Jaka jest okładka multiloft?

Okładka multiloft to specjalny rodzaj okładki, składa się on z 3 warte papieru- białych z zewnątrz, oraz kolorowej wewnątrz-9 kolorów wypełnienia do wyboru – ecru, żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy, turkusowy, zielony pastelowy, zielony i czarny.

Możliwość wyboru wewnętrznego koloru okładki nadaje mu głębi oraz będzie dobrze współgrać z kolorami firmowymi. Notesy można zamówić od 50 szt. W swojej ofercie posiadamy opcje 50 i 100-kartkowe, dzięki czemu możesz dopasować ilość do potrzeb swoich, oraz Twoich pracowników/klientów.

Użycie notesu z okładką multiloft jest sposobem na przykucie uwagi lub potencjalnego partnera biznesowego, który poczuje dbanie o najmniejsze szczegóły i wyjątkową jakość. Na notes spiralowany można nanieść dowolne elementy: logo, hasło reklamowe, nazwę firmy czy produkt z oferty.