Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
notesy kelnerskie klejone bez okładki druk online

notesy kelnerskie klejone bez okładki

Notesy kelnerskie bez okładki

Notesy kelnerskie bez okładki

Do czego przydają się notesy kelnerskie?

Nie jest nowym odkryciem, iż restauracje ocenia się nie tylko przez pryzmat posiłków, jakie serwuje, ale także na podstawie obsługi kelnerskiej. Pełny profesjonalizm skutkuje powracającymi klientami – ale w jaki sposób do tego doprowadzić? To łatwiejsze niż przypuszczasz – jednym z licznych rozwiązań są notesy kelnerskie, za których pomocą prestiż Twojej restauracji znacząco wzrośnie, a jej obsługa będzie się prezentowała z najwyższą klasą. Wiedz, że konsumenci podczas jedzenia nie używają jedynie smaku, ale również oczu, co nie tyczy się wyłącznie samego talerza – obecna aura skrupulatności z pewnością zaowocuje zadowoleniem klienta.
 

Zadbaj o organizacje

Notesy kelnerskie bez okładki nie tylko uwydatnią kompetencje restauratora, ale dodatkowo sprawią, że praca Twoich kelnerów stanie się o niebo prostsza. Są niesamowicie wygodne, co zawdzięczają bez trudu odrywającym się kartą, co uprzyjemni przyjmowanie zamówień i umożliwi utrzymanie niezwykle istotnej organizacji. Okładka powinna być prosta – jednak zwróć uwagę, aby nie zabrakło na niej firmowego loga, jak i grafiki spójnej z tematyką wystroju. Możesz także wymyślić coś bardziej błyskotliwego.. albo to my się tym zajmiemy wykorzystując nasze doświadczone, graficzne zaplecze. Przedstaw swoją sieć gastronomiczną, bądź lokal w jak najbardziej interesujący sposób inwestując w reklamowy asortyment!
 

Specyfikacja notesów

Nasza drukarnia online oferuje notesy kelnerskie bez okładki w dwóch formatach: DL (99 x 210 mm), a także A6 (105 x 148 mm). W zależności od wymagań, możesz zamówić wersję 25, bądź 50 kartkową. Wydruk wykonujemy na dobrze znanym, sprawdzonym 80-gramowym offsecie. By notes był łatwiejszy w obsłudze, wykończymy go z wykorzystaniem tzw. perforacji, która ułatwi wydzieranie zapisanych już notatek. Najmniejszy możliwy nakład to 5 sztuk, jednak warto wiedzieć, iż jesteśmy drukarnią wysokonakładową, a co za tym idzie, cena za sztukę znacząco spada wraz z ilością zamawianych wydruków. Podaruj swojej restauracji drugie, lepsze życie dbając o jej wyposażenie – nic nie tracisz – tylko zyskujesz.