Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
fototapety druk online

fototapety

Fototapety

Fototapety

Fototapeta - nowy wymiar aranżacji

Współcześnie na rynku mamy dostęp do wszelkiego rodzaju produktów i opcji zmiany wyglądu pomieszczeń. Remonty dzisiaj są szybkie, sprawne, a dzięki produktom do tego przeznaczonym możemy zupełnie zmienić nasze mieszkanie w jeden lub kilka dni. Dużą popularnością cieszą się fototapety - są materiałem, który jest trwały, łatwy w aplikacji i bardzo wyrazisty. Dzięki fototapecie zmienimy wystrój pomieszczenia w mgnieniu oka i postawimy na stylową aranżacje. Fototapeta to wyjątkowy, szybki i nowoczesny sposób na wykończenie naszego wnętrza. Coraz częściej wybierany w celu ożywienia i nadania pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza, ale również świetnie będzie współgrał z tymi urządzonymi w stylu skandynawskim czy industrialnym. Zaletą fototapety jest możliwość nadania bardzo spersonalizowanego charakteru naszym pomieszczeniom, ale również jej trwałość. Wszelkie zanieczyszczenia można z niej sprawnie usunąć, a dzięki wysokiej jakości wykonaniu - będzie można cieszyć się jej urokiem przez długi czas. 

Choć początkowo fototapety były kojarzone z podatnością na uszkodzenia mechaniczne oraz tępym papierowym materiałem, z biegiem czasu całkowicie zmieniły swoją postać. W naszej ofercie można znaleźć opcje wydruku fototapety na najwyższej jakości podłożu, odpornym na wszelkie niesprzyjające warunki. Zanieczyszczenia z fototapety znikają wraz z ich usunięciem, nie pozostawiając po sobie najmniejszego śladu. Fototapeta z oferty diamond-druk.pl będzie znakomitą alternatywą dla ściany pokrytej farbą.

Zmień optycznie swoje mieszkanie

Odpowiednio wybrany wzór fototapety pomoże również uatrakcyjnić pomieszczenie, nie tylko estetycznie bądź aranżacyjnie. Fototapeta w jasnych barwach i przestrzennym lub dynamicznym motywem pomoże uzyskać efekt optycznego powiększenia wnętrza. Świetna wiadomość dla właścicieli niewielkich kawalerek lub dla tych, którzy chcą nadać wnętrzu głębi i przestrzeni. Fototapety dedykujemy klientom, którzy chcą zmienić swoje mieszkanie w jeszcze bardziej wyjątkowe miejsce. Dla właścicieli mieszkań o większym metrażu rekomendujemy fototapety z wyjątkowymi wzorami, które nadadzą im wielowymiarowej formy. Taki zabieg pozwoli na urządzenie wyjątkowego mieszkania o bardzo spersonalizowanych cechach.

Jak powstaje fototapeta?

Oferta drukarni diamond-druk.pl pozwala na modyfikowanie i personalizowanie zamówienia. Dajemy możliwość wyboru spośród wielu formatów druki fototapety oraz jej podłoża. Każdy aspekt druku fototapety jest dostosowany do najbardziej wymagających oczekiwań naszych klientów. Oferujemy formaty pod każdy wymiar ścian i solidne wykonanie. W drodze składania zamówienia dajemy możliwość jednego z dwóch podłoży: papieru lateksowego oraz papieru powlekanego z podkładem fizelinowym. Niezależnie od wyboru efekt końcowy będzie prezentował się wyjątkowo i profesjonalnie oraz pozwoli cieszyć się tego rodzaju dekoracją przez bardzo długi czas. Montaż fototapety jest intuicyjny i niezwykle prosty.