Wielka jesienna wyprzedaż do końca października!
kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne) druk online

kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Drukarnia Diamond Druk oferuje kilka rodzajów kalendarzy piramidek – wśród nich te, miesięczne. Kalendarz piramidka spiralowany miesięczny to plansza kartonika 300g, którą składa się na kształt piramidki, jak wskazuje sama nazwa. Mocuje się do niej 12 kart z kalendarium drukowanym na papierze kreda mat 130g. Zadruk „full colour” 4/0 (jednostronny). Lakierowanie standardowe. Wszystkie powyższe parametry są parametrami stałymi, ustalonymi przez drukarzy odgórnie. Są to wybory najodpowiedniejsze dla tego rodzaju wydruków.

Format kalendarza: 200 x 168 mm.

Ciekawym parametrem możliwym do indywidualnej zmiany to kolor spirali. W zależności od gustu oraz wyobrażenia przez Klienta gotowego produktu – oferujemy 4 kolory: białą, czarną srebrną i złotą. Jak Państwo widzą – są to kolory zarówno klasyczne, uniwersalne, ale również te o wyższej klasie designerskiej, rzucające się w oczy. Zarówno jedne i drugie dopasują się do każdego wnętrza.

Minimalny nakład zamówienia to już tylko 10 sztuk!


Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem kalendarza piramidki spiralowanego (miesięcznego), jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce – służymy pomocą oraz doświadczeniem graficznym.