Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne) druk online

kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Szanowni Państwo, Ze względu na wzmożoną ilość zamówień w sezonie kalendarzowym mogą zdarzyć się opóźnienia. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Drukarnia Diamond Druk oferuje kilka rodzajów kalendarzy piramidek – wśród nich te, miesięczne. Kalendarz piramidka spiralowany miesięczny to plansza kartonika 300g, którą składa się na kształt piramidki, jak wskazuje sama nazwa. Mocuje się do niej 12 kart z kalendarium drukowanym na papierze kreda mat 130g. Zadruk „full colour” 4/0 (jednostronny). Lakierowanie standardowe. Wszystkie powyższe parametry są parametrami stałymi, ustalonymi przez drukarzy odgórnie. Są to wybory najodpowiedniejsze dla tego rodzaju wydruków.

Format kalendarza: 200 x 168 mm.

Ciekawym parametrem możliwym do indywidualnej zmiany to kolor spirali. W zależności od gustu oraz wyobrażenia przez Klienta gotowego produktu – oferujemy 4 kolory: białą, czarną srebrną i złotą. Jak Państwo widzą – są to kolory zarówno klasyczne, uniwersalne, ale również te o wyższej klasie designerskiej, rzucające się w oczy. Zarówno jedne i drugie dopasują się do każdego wnętrza.

Minimalny nakład zamówienia to już tylko 10 sztuk!


Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem kalendarza piramidki spiralowanego (miesięcznego), jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce – służymy pomocą oraz doświadczeniem graficznym.