Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
teczki Premium druk online

teczki Premium

Teczki

Już teraz zamówisz u Nas teczki premium. Co je wyróżnia? Uszlachetnienie, które już teraz może dodać wyższego poziomu Twojego produktu.

Teczki premium wyróżnia uszlachetnienie:

Lakier UV 3D Folia 3D złota lub srebrna

Folia 3D kolorowa: czerwona / miedziana / różowe złoto / holograficzna

Folia 3D złota lub srebrna + lakier UV 3D

Folia 3D kolorowa: czerwona / miedziana / różowe złoto / holograficzna + lakier UV 3D

Szeroki wybór pozwala, aby teczka wzniosła się ponad rangę. Decydując się na teczki premium, otrzymujesz coś więcej niż produkt, którego główną funkcją jest przechowywanie dokumentów i prezentowanie podstawowych elementów komunikacji wizualnej, jak logo, czy kolory marki. Pozwalają oddać charakter marki i wyróżnić ją na półce z podobnymi teczkami w tym samym formacie. Pamiętaj, aby nie stosować uszlachetnień na bardzo drobnych elementach i umieszczaj je w odpowiedniej odległości od bigów.

Uszlachetniane teczki w pełnym zadruku — niezwykła jakość, wyjątkowy efekt

Teczki nie tylko będą wyróżniać się wyjątkowym efektem w dodatku będą nie do zarysowania! Matowy papier kredowy, na którym są drukowane teczki premium, każdorazowo powlekany jest folią anti-scratch, która chroni nadruk przed zarysowaniami, a same teczki przed przedarciem. Tak wzmocniony papier przyjmie dowolne z szerokiej gamy uszlachetnień. Wybieraj, łącz i ciesz się niespotykanym efektem!

Informujemy o zmianie sposobu pakowania teczek z gumką- rezygnujemy z instalowania gumek. Teczki będą pakowane na płasko, w ten sposób lepiej wykorzystujemy możliwości opakowań.