Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
podkłady na biurko druk online

podkłady na biurko

Podkłady na biurko

Podkłady na biurko

Podkłady na biurko, inaczej biuwary to produkty popularne w użytkowaniu szczególnie w firmach czy na biurkach domowych. Służą najczęściej do tworzenia szybkich notatek, przypisów, danych. Doskonałe dla osób, które pracują na stanowiskach związanych z rozmowami telefonicznymi. Jeśli szukasz podkładu na biurko, który nie tylko pomoże Ci w utrzymaniu czystości na stanowisku pracy, ale również umożliwi jej lepszą organizację, dobrze trafiłeś! Nasza drukarnia internetowa nie tylko pomoże Ci w jego znalezieniu, ale również umożliwi dopasowanie planerów na biurko do Twoich oczekiwań.

Podkłady na biurko i ich zastosowanie

Istnieje wiele zastosowań podkładów na biurko i często można odnieść wrażenie, że jest ich tak samo dużo, jak osób, które decydują się na wykorzystanie takiego rozwiązania w praktyce. Oczywiście, na pierwszy plan wysuwa się lepsza organizacja pracy, podkład na biurko to bowiem miejsce, które jest jak gdyby stworzone do tego, aby zanotować każdą niezbędną informację i mieć do niej łatwy dostęp. Nie brakuje jednak również osób, które uważają, że poziome kalendarze na biurko oraz inne planery tego rodzaju mają i ten plus, że pozwalają na zachowanie większego ładu i porządku. Pozwalają na zerwanie z tradycją zaklejania okolic biurka dziesiątkami karteczek samoprzylepnych, które i tak odklejają się, znikają bez śladu i wprowadzają niepotrzebny chaos.
 

Idealny podkład na biurko

 
Oczywiście, nie wszystkie biuwary na biurko spełniają swoje oczekiwania zamawiających, minęły już bowiem czasy, w których umieszczona na biurku kartka papieru rozwiązywała każdy problem. Dziś oczekuje się od nich solidnego wykonania, zastosowania papieru wysokiej jakości, który nie zniszczy się podczas jego użytkowania, a także możliwości korzystania z przynajmniej kilkunastu kartek, które, w razie potrzeby, można szybko zerwać, gdy nie ma już na nich wolnego miejsca. Nowoczesny planer na biurko powinien też przyciągać wzrok dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi. Wizerunek firmy buduje się przecież na wiele sposobów, a atrakcyjny wygląd biurek pracowników sprawia, że firma jest postrzegana jako solidna i zasługująca na zaufanie.
 

Podkłady w naszej drukarni

 
Wszystkie podkłady oferowane w naszej drukarni są zadrukowane jednostronnie na papierze 90g offset. Klejenie występuje zarówno na górnej, jak i na dolnej krawędzi, dzięki czemu kartka nie odkleja się, jeśli nie ma takiej potrzeby, a spód podkładu jest dodatkowo zabezpieczony kartonem, co minimalizuje ryzyko jego przemieszczania się po biurku. Szereg innych parametrów jest jednak dobieranych przez samych zleceniodawców po to, aby jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Tylko od zamawiającego uzależnione jest więc to, czy podkład będzie wykonany w formacie A3, A2, B3, czy też B2, on też określa, jak wiele będzie się znajdować w nim kart. Ich minimalna liczba to 26, przygotowujemy jednak również podkłady mające aż 52 karty, dzięki czemu każda z nich może służyć pracownikowi przez tydzień, co ułatwia jej wykorzystanie. Ponieważ stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę, nasi klienci sami mogą określać również kształt narożników. W zależności od ich preferencji mogą być one zarówno prostokątne, jak i zaokrąglone.

 

 

Nakład i czas oczekiwania

Nasza oferta jest kierowana zarówno do niewielkich podmiotów, jak i do firm zgłaszających duże zapotrzebowanie na podkłady na biurko. Można się o tym przekonać choćby analizując dane na temat liczby produktów, jakie jesteśmy w stanie przygotować. Minimalne zamówienie dotyczy dziesięciu podkładów, problemem nie jest dla nas jednak również wydrukowanie dwudziestu, stu, pięciuset, a nawet tysiąca sztuk. Co wcale nie mniej istotne, zdajemy sobie sprawę z tego, że czas naszych klientów jest tym, co należy bezwzględnie szanować. Nie zwlekamy z realizacją docierających do nas zamówień, a w związku z tym podkłady na biurka wykonujemy maksymalnie w ciągu pięciu dni roboczych.
 

Jak złożyć zamówienie?

W zależności od tego, jaka opcja jest wygodniejsza dla samego zamawiającego, podkłady na biurko można zamówić zarówno korzystając z naszej strony www, jak i telefonicznie. Na witrynie naszej drukarni internetowej znajdują się również szablony do pobrania oraz szczegółowa instrukcja przygotowania pliku ułatwiająca projektowanie podkładu i dostosowywanie go do funkcji, jakie ma pełnić. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.