Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
siatki druk online

siatki

Siatki wielkoformatowe

Siatki wielkoformatowe

Siatki wielkoformatowe, czyli siatki mesh (w Polsce spotykane również pod nazwą mesz). Jej liczne oczka pozwalają na swobodne przepuszczanie powietrza, światła i dźwięku. Dzięki równomiernemu przepuszczaniu podmuchów wiatru (jak żagiel) siatka lekko faluje nie narażając się na podarcie. Montowana na stelażach, elewacjach, rusztowaniach. Przepuszcza światło, co daje możliwość przysłonięcia nią okien budynków – uzyskany efekt to jednolity, nieprześwitujący obraz nadrukowanej reklamy z jednej strony (zewnętrznej) – swobodny widok na otoczenie z drugiej (wewnętrznej). Struktura mesh pozwala jak sama nazwa mówi – na wielkoformatową formę reklamowania się, bez narażania budynku na zniszczenia, zacienienie, z zachowaniem estetyki wizualnej nośnika.
 
Drukarnie internetowe stają się coraz bardziej popularne z uwagi na to, że oferują często o wiele więcej możliwości niż niewielkie drukarnie działające stacjonarnie. Przykładem może być tutaj druk wielkoformatowy, do którego wykorzystywane są niejednokrotnie siatki wielkoformatowe. Tego rodzaju materiał doskonale sprawdza się przede wszystkim w drukowaniu banerów reklamowych o dużej powierzchni, które są wieszane na budynkach lub specjalnie tworzonych w tym celu konstrukcji. 
 

Reklama wielkoformatowa na wielkich powierzchniach

 
Wielkoformatowa reklama z wykorzystaniem siatki mesh (inna nazwa siatki wielkoformatowej) pozwala na dotarcie do wielu potencjalnych klientów – rozmiar i miejsce zamieszczenia reklamy pozwalają na jej dobre wyeksponowanie. Co ważne, banery siatkowane polecane są szczególnie w miejscach, gdzie tradycyjna forma reklamy nie sprawdzi się. Banery siatkowane wielkoformatowe, z reguły wykorzystuje się w miastach – tak jak to zostało wyżej wspomniane, można je wykorzystać na budynkach, gdyż z uwagi na swoją strukturę pozwalają na przepuszczanie promieni słonecznych przez do mieszkań, których okna zakrywa reklama. 
 

Siatki mesh idealne dla reklamodawców

 
Baner reklamowy wykonany z siatki mesh będzie też dobrym rozwiązaniem dla reklamodawców, którzy chcą umieścić reklamę swojego produktów w miejscach, gdzie występują silne wiatry. Tego rodzaju banery wykorzystuje się coraz częściej na konstrukcjach reklamowych postawionych poza miastem lub w terenie niezabudowanym. Lekka i siatkowana konstrukcja jest wytrzymała na silne podmuchy wiatru, co sprawia, że reklamy nie trzeba wymieniać na nową po każdym mocniejszym wietrze, co często ma miejsce w przypadku wielkoformatowych reklam wykonanych z papieru.
 
Jak więc widać jest to jedno z ciekawszych obecnie rozwiązań i nie można przecenić zalet reklam wykonanych z siatki mesh. Cena tego rodzaju banerów w naszej drukarni uzależniona jest od kilku czynników. Głównym elementem kształtującym cenę baneru siatkowanego jest jego format. W naszej drukarni proponujemy pięć standardowych formatów dla banerów wykonanych z siatki wielkoformatowej, a także umożliwiamy stworzenie reklamy we wskazanym przez klienta formacie, który będzie mieścił się w wymiarach 50-1000 cm szerokości i 50-300 cm wysokości. Na specjalne zamówienie możemy wykonać również większe, idealne na wielkie powierzchnie.
 

Wykończenie siatki wielkoformatowej

 
Kolejną kwestią, jaka wpływa na ostateczną cenę reklamy wielkoformatowej jest sposób wykończenia banneru. W drukarni oferujemy możliwość przygotowania siatki bez wykończenia, a także z praktycznym wykończeniem – zgrzewem i oczkowaniem co 50 cm. Ostatnim parametrem mającym wpływ na cenę reklamy z siatki wielkoformatowej przygotowywanej przez naszą drukarnię jest tryb, w jakim ma być przygotowana reklama – standardowym czy ekspresowym. Reklamy na siatce mesh wykonujemy z wykorzystaniem druku solwentowego na siatce wielkoformatowej o gramaturze 270 g. Na stronie internetowej umieściliśmy instrukcję przygotowania pliku do druku. Ułatwia nam to znacznie współpracę z klientami. 
 
W razie jakichkolwiek pytań związanych z przygotowaniem pliku czy wyborem odpowiedniego formatu czy wykończenia baneru – zachęcamy do kontaktu.