Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
menu karty druk online

menu karty

Menu karty

Menu karty

Do czego to służy?

Karty do menu, jak sama nazwa wskazuje, stanowią nieodłączny element jadłospisu. Wiemy, że często jest on płynny – wiele restauracji w zależności od dnia tygodnia zmienia zawartość kart dań by być zaopatrzonym na różne okoliczności. Dzięki tego typu kartom spis potraw będzie prezentował się bardzo profesjonalnie i schludnie. Tandetne rozwiązania nie przystojną restauracji. Przedstaw się z klasą. Pamiętaj, aby karty były czytelne i przejrzyste - nie jest to niestety najlepsze miejsce na wariacje graficzne – nie mogą męczyć wzroku klienta. Jeśli posiadasz etui na karty menu, możesz każdego dnia, w wygodny sposób zmieniać sugerowaną specjalność zakładu – wystarczy podmienić jedną ze stron, co czyni cały proces banalnie prostym i szybkim. Troszcz się o swojego klienta tak bardzo jak na to zasługuje, a z pewnością odpłaci Ci się za to częstymi powrotami.
 

Specyfikacja produktu

Karty do menu drukujemy w dwóch wariantach – foliowane, wykonane na papierze kredowym, bądź z niegniotącego się papieru syntetycznego. W obu przypadkach format to 148 x 210 mm (A5) lub 210 x 297 (A4). W przypadku syntetyku, materiałem jest 230, bądź 135-gramowy papier Synaps OM, zaś w przy wyborze kredy, gramatura wynosi 170, 250 albo 350g. Produkt możemy dodatkowo wykończyć specjalistyczną, matową bądź połyskową folią. Proces produkcyjny kończymy wykonując dwa otwory, które umożliwią mocowanie kart w etui. Zadruk dwustronny 4/4. Minimalny nakład to 5 sztuk, jednak zdecydowanie bardziej warto zaopatrzyć się w większą ilość, co zmniejszy koszta.
 

Projekt graficzny

Jako iż karty do menu nie powinny być zbyt krzykliwe, gdyż mogłoby to zaburzyć spokój klienta irytując go, sugerujemy stonowany projekt. Szablon projektowy niezbędny grafikowi znajduje się po prawej stronie okna. Możesz zarówno wysłać nam gotowe do druku pliki, jak zlecić ich przygotowanie nam, a nasz wydział graficzny za niewielką opłatą weźmie sprawy w swoje zdolne ręce i zrobi wszystko by Cię zadowolić.