Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
tapety druk online

tapety

Tapety

Tapety

Potrzebujesz odświeżyć swoja mieszkanie? Może Twoje ściany są już brudne, widać na nich odciski palców lub znudził Ci się kolor, w jakim są one od lat? Jest na to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz nowe wzory, wydobędziesz design swojego wnętrza, a przy tym unikniesz całego żmudnego procesu remontu i malowania ścian. Rozwiązaniem są tapety.
 
Nasza firma specjalizuje się w wydruku tapet, którymi możesz zapełnić ściany swojego salonu, sypialni czy biura. Posiadamy szereg pomysłów na wykonanie tapet z różnymi motywami, kolorami, wzorami, wśród których z pewnością znajdziesz to, co odpowiada Twoim potrzebom. Na naszej stronie internetowej możesz zamówić projekt graficzny, który wykonamy dla Ciebie już od 50 zł netto.
 
Kolejna możliwość to przygotowanie własnego projektu graficznego, który wykonamy zgodnie z zaprezentowanymi przez Ciebie propozycjami. Wystarczy, że wraz z zamówienie dostarczysz nam stworzony szablon. Dzięki temu będziesz cieszyć się absolutnie oryginalnymi ścianami, których pozazdroszczą Ci odwiedzający Cię goście.
 
Co wybrać za motyw tapety? Zależy to od indywidualnych preferencji każdego Klienta. Możesz wybrać zdjęcie, obraz, projekt drzewa genaologicznego, inspirujące hasło do biura, które będzie pobudzało pracowników do zaangażowania czy kreatywności. Może wybierzesz coś romantycznego, grafikę z wyjątkowym cytatem, szczególną datą czy czyjąś podobizną? To należy w pełni do Ciebie. Wykonamy wszystko, cokolwiek u nas zamówisz.
 
Oczywiście możesz liczyć na naszą pomoc. Zmodyfikujemy zdjęcie, przygotujemy cały plik do druku, pomożemy Ci znaleźć wymarzony motyw. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, służymy Ci pomocą. Pamiętaj, że mamy wspólny cel – uczynić Twoje wnętrze piękniejszym, odświeżonym, atrakcyjnym!
 
Tym, co cechuje naszą firmę, jest terminowość realizacji zamówień. Wiemy, jak cenny jest Twój czas oraz to, że prawdopodobnie nie możesz już się doczekać zmiany swojego mieszkania. Wobec tego dbamy o to, byście mogli cieszyć się nowymi tapetami jak najszybciej.
 
Na koniec zaprezentujemy Wam kilka informacji technicznych związanych z zamówieniem wydruku tapet. Minimalne zamówienie to 1m2. Poza tym, nie mamy innych ograniczeń co do wymiaru. Stworzymy wszystko, co tylko sobie wymarzysz! Tapety drukujemy na jednym z dwóch proponowanych przez nas podłoży – papierze powlekanym PVC 350 g (podkład fizelinowy – gładki) lub na papierze lateksowym ściennym 212 g. Format wydruku to 50 cm x 285 cm. Zadruk jest jednostronny.
 
W zależności od nakładu proponujemy Państwu różne ceny. Warto zatem dokładnie przeliczyć wymiar ściany lub jej fragmentu, który zechcecie wytapetować. Wysyłkę zamówienia również realizujemy w dwóch wariantach. Wersja podstawowa, czyli standardowa to dostawa w ciągu sześciu dni roboczych, druga opcja to wersja ekspresowa z szybszą dostawą. Zachęcamy ponadto do śledzenia naszych promocji. Możesz mieć przesyłkę zamówionych tapet zupełnie za darmo!
 
Odświeżenie wnętrza nigdy nie było łatwiejsze! W kilka chwil możesz mieć zupełnie nową jakość swoich czterech ścian. Zachęcamy do zamawiania tapet za pośrednictwem naszej strony internetowej. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.