Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
roll-upy Exclusive druk online

roll-upy Exclusive

Roll-up-exclusive

Roll-up-exclusive

Jeśli często reprezentujesz swoją firmę na różnego typu eventach - targach, czy konferencjach, zdecydowanie powinieneś wyposażyć się w rollupy – łatwe w montażu i transporcie stojaki reklamowe, przy których pomocy zdobędziesz skuteczną, przenośną reklamę, którą po zwinięciu będziesz mógł szybko i bezpiecznie przetransportować tam gdzie będzie potrzeba i jeszcze szybciej rozstawić! Rollupy drukujemy metodą solwentową na wysokiej jakości tworzywie o niskiej przepuszczalności promieni światła i odporności na rozdzieranie, jakim jest blockout 240 g.

W naszej ofercie znajdują się również Rollupy Exclusive, które nie posiadają nóżek oraz są wyposażone w eleganckie wykończenia i nowoczesną kasetę. Posiadamy trzy, następujące formaty:

  • 85 x 200 cm – 4,0 kg
  • 100 x 200 cm – 4,6 kg
  • 120 x 200 cm – 5,5 kg

W komplecie otrzymasz od nas poręczną torbę transportową, w której wygodnie przeniesiesz swój nośnik reklamowy.

Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem rollupa, jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce – służymy pomocą oraz doświadczeniem graficznym.