Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
menu składane druk online

menu składane

Menu składane

Menu składane

Do czego to służy?

Menu składane to doskonała alternatywa dla znacznie droższych, szytych wersji, a także wymagających etui, kart do menu. To produkt bardzo prosty. Posiada zaginaną, harmonijkową konstrukcję, a bardzo gruby papier zapewnia im długoletnie funkcjonowanie. Strony zewnętrzne zagospodaruj ciekawą, pasująca do wystroju restauracji grafiką z logiem, karty wewnętrzne zaś eleganckim jadłospisem oraz ofertami promocyjnymi. Pamiętaj aby wnętrze było możliwie przejrzyste i czytelne, a informacje umiejętnie uporządkowane – tak, aby klient zdołał szybko odnaleźć interesującą go kategorię potraw. Menu składane są niezwykle poręczne, jednak mimo niewielkich rozmiarów, po rozwinięciu mogą pomieścić ogromną ilość tekstu, a w zależności od wybranego formatu, nawet zdjęcia, posiadanych w Twojej ofercie dań. To dobry wybór nie tylko dla profesjonalnych zakładów kulinarnych, ale także dla mniejszych, jak i większych knajp. To produkt bardzo nowoczesny, który doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie klient staje przed trudnym wyborem życiowym z serii: „Spaghetti, czy pizza.. oto jest pytanie!”.
 

Specyfikacja produktu

Menu składane wykonujemy na grubym, 350-gramowym, matowym papierze kredowym. W naszej ofercie posiadamy wiele dostępnych formatów, a są to:
99 x 210 mm, znany też jako DL; 210 x 297 mm, czyli po prostu A4; 148 x 210 mm – tzw. A5, a także format stanowiący połowę A4, a więc 105 x 297 mm. Do wyboru pozostaje również wybór stron – od czterech, aż do dziesięciu. Od ich ilości będzie zależeć w jaki sposób menu zostanie złożone – czy na kształt litery „Z”, jak harmonijka, a może w sposób przypominający „C”. Za dodatkową opłatą, możliwe jest wykończenie produktu przy pomocy matowej, bądź połyskowej folii. Zadruk wykonujemy na obu stronach produktu. Minimalny nakład to 5 sztuk, jednak cena każdej, spada wraz ze wzrostem zamawianej ilości.
 

Projekt graficzny

Po prawej stronie okna znajduje się szablon projektowy, przy pomocy którego przygotujesz, bądź zlecisz przygotowanie grafiki. Nie znasz nikogo kto by się tym zajął? Dobrze się składa, bo nasza drukarnia posiada również pełne pasjonatów studio graficzne. Cena projektu jest ściśle związana z poziomem jego skomplikowania. Zachęcamy do oddania się w nasze doświadczone ręce.