Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
teczki Standard Plus druk online

teczki Standard Plus

Teczki ofertowe Standard Plus

Teczki ofertowe Standard Plus

Nasza drukarnia proponuje Państwu aż dwa rozwiązania: teczki Standard oraz Standard plus.

Na Twoim biurku robi się bałagan? A może potrzebujesz czegoś, dzięki czemu Twoja firma zagnieździ się jeszcze bardziej w pamięci Twoich najważniejszych klientów? Z pomocą w obu przypadkach przychodzą nasze teczki ofertowe! Zwiększą one przychylność kontrahenta wobec Twojej marki, wpływając podprogowo na jego świadomość, tak aby nie zrezygnował ze współpracy przez jeszcze długie lata.

Dodatkowo produkt uszlachetniamy jednostronnie lakierem dyspresyjnym, jednak w ofercie mamy także wiele rodzajów ochronnej folii oraz wybiórczy lakier UV. Teczki ofertowe drukujemy na papierze kredowym 350 g zapewniającym świetne odwzorowanie kolorów! Nadaj swojemu zakupowi niepowtarzalnego wyglądu, wybierając jeden z dwóch rodzajów skrzydełek.

Format A4 (210 x 297 mm)

Teczki ofertowe typu Standard Plus są wyposażone w szerokie skrzydełka posiadające wcięcie na wizytówkę. Posiadają możliwość zadruku jednostronnego oraz dwustronnego, jak i zamontowania gumki. Wybór grzbietu rozszerzony o dwubigowy 10mm, dzięki któremu Twoje teczki ofertowe pomieszczą nawet do stu kart!

Informujemy o zmianie sposobu pakowania teczek z gumką- rezygnujemy z instalowania gumek. Teczki będą pakowane na płasko, w ten sposób lepiej wykorzystujemy możliwości opakowań.