Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
Pudełka sleeve druk online

Pudełka sleeve

Pudełka sleeve

Pudełka sleeve

Pudełka sleeve -Zamów już od 10 szt.

Szukasz czegoś co pomoże Ci odświeżyć design? Dobrze trafiłeś! Pudełka typu sleeve są zaprojektowane w formie opaski lub obwoluty, dodadzą charakteru, a także nowoczesnego wyglądu. Opakowanie te da Ci możliwość tchnięcia na nowo życia w ofertę produktową bez naciągania Twojego firmowego budżetu na reklamę.

Pudełka sleeve są proste w składaniu. Klejenie w jednym miejscu umożliwia łatwą kompletację i zapewnia obwolucie trwałość. Możesz wybrać na niej dowolną grafikę: logo, hasło reklamowe, które przyciągnie odbiorcę i zachęci do nabycia Twojego produktu.

Aby dodać wyjątkowości pudełku wystarczy uszlachetnienie w postaci matowej lub błyszczącej folii czy lakieru UV. Dzięki temu produkt będzie unikalny i świetnię będzie wyglądać na półce, a co za tym idzie pojawi się większa sprzedaż. Opaski typu sleeve staną się wizytówką Twoich produktów – zadbaj o jak najlepszy efekt.

Obwoluty sleeve z kolorowym zadrukiem będą idealne do opakowania Twoich dotychczasowych pudełek elektroniki, zabawek, gadżetów reklamowych, zestawów podarunkowych czy też niewielkich rozmiarów sprzętu RTV.

Pudełka typu sleeve wysyłamy sklejone. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów i zwracać większą uwagę na produkt.