Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
menu szyte druk online

menu szyte

Menu szyte

Menu szyte

Do czego to służy?

Menu szyte to bardzo efektowna wizytówka każdego lokalu gastronomicznego – restauracji, knajpy, czy kawiarni. To z poziomem jego wykonania klienci identyfikują całą jadłodajnie i jej obsługę. Czy podczas pobytu w szanującej się restauracji spotkałeś się kiedyś z menu w postaci zwyczajnej kartki A4? Byłoby to przecież nie do pomyślenia i świadczyłoby o braku profesjonalizmu ze strony restauratora, a co gorsza - braku szacunku dla gości. Ten rodzaj kart dań cechuje się bardzo solidnym wykonaniem. To klasyczne, dobrze sprawdzone rozwiązanie, które zaprezentuje Twój lokal w godny sposób. Klienci lubią, gdy wszystko jest na swoim miejscu, dzięki czemu nie mają żadnych wątpliwości i szybko znajdują interesujące ich dania, czy napoje. Zadbaj o to, aby projekt graficzny był pozbawiony chaosu. Nie pozostawiaj niczego przypadkowi. Zwróć uwagę na rozmiar czcionki, a także dobór kolorów.
 

Specyfikacja produktu

Standardowo, nasza drukarnia zapewnia personalizacje produktu pod indywidualne potrzeby klienta. Menu szyte drukujemy w dwóch, dostępnych formatach: 148 x 210 mm (A5), a także 210 x 297 mm (A4). Ilość stron wraz z okładką może wynosić łącznie 8, 12, bądź 16. Produkt możemy wykończyć przy pomocy połyskowej lub matowej folii, co pozytywnie wpłynie na trwałość menu. Wydruk wykonujemy dwustronnie na 250-gramowym, połyskowym papierze kredowym. Cały proces kończy się zszyciem jadłospisu przy pomocy płaskich zszywek. Minimalny nakład: 5 sztuk. Jako iż działamy jako drukarnia wysokonakładowa, oferta staje się tym atrakcyjniejsza, im większą ilość produktu zamówisz.
 

Projekt graficzny

Wykrojnik potrzebny do przygotowania projektu znajdziesz po prawej stronie okna. Pliki gotowe do wydruku dołącz do zamówienia. Szukasz grafika komputerowego? Nie ma najmniejszego problemu – nasza drukarnia online posiada własne zaplecze graficzne gotowe, by uruchomić swoją kreatywność i stworzyć dla Ciebie oryginalny projekt. Zaufaj nam, a z pewnością Twoje menu szyte będzie prezentowało się niezwykle profesjonalnie – wszystko, co musimy wiedzieć to jakie są Twoje preferencje.