Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
gazetki reklamowe klejone druk online

gazetki reklamowe klejone

Gazetki reklamowe klejone

Gazetki reklamowe klejone

Gazetki reklamowe klejone ą najczęściej brane przez... klientów sklepów! Są one częściej pamiętane niż torba na zakupy czy lista potrzebnych artykułów do zakupienia. Dla kogo są gazetki reklamowe Dla tych co chcą w prosty oraz skuteczny sposób zareklamować klientom Swój produkt lub usługę. Przeznaczone dla sklepów, a także sieci handlowych z większości, jak nie do wszystkich branż: spożywczej, usługowej, kosmetycznej, budowlanej.

Drukujemy w pionowym formacie w dwóch uniwersalnych wymiarach A5 oraz A4. Gazetki są na błyszczącym papierze kredowym 90g, który doskonale uwydatnia kolor i jednoznacznie odróżnia się od sławnych, najczęściej spotykanych matowych gazetek. Porządne klejenie grzbietu zapewnia komfort przeglądania stron, a także wytrzymałość gazetki reklamowej.

Czym są gazetki reklamowe klejone ? Skuteczną sprzedażą produktów i usług. Przedstawiają one jedną z najbardziej rozchwytywanych i sprawdzonych narzędzi do promocji oraz przykucia uwagi. To Ty wypełniasz okładkę oraz strony Swoim projektem, a do tego dwustronnie! Do wyboru mamy gazetkę z 4 stronami plus okładka.