Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
O nas

Jesteśmy zespołem od lat rozwijającym się w branży reklamowej. Mamy za sobą pewien bagaż doświadczeń, które z dnia na dzień znaczne się poszerza, tysiące godzin spędzonych na współpracy z Klientami, masę pozytywnie zrealizowanych projektów. Wszystkie te działania nakłoniły nas do otwarcia drukarni internetowej DIAMOND DRUK. Ukierunkowanie to zostało poparte wewnętrznymi potrzebami zapewnienia dotychczasowym oraz przyszłym Klientom kompleksowej obsługi z zakresu poligrafii. Oferujemy szeroką gamę produktów z zakresu materiałów reklamowych. Od małych wizytówek, po wielkoformatowe banery. A pomiędzy tym.. wiele innych, ciekawych rozwiązań. Wszystko na potrzeby szybko rozwijających się procesów marketingowych, reklamowych wszystkich przedsiębiorstw, jednostek i innych. Aby zaoszczędzić Państwa cenny czas - zdecydowaliśmy się na świadczenie usług internetowych, które w XXI wieku pozwalają na nieograniczony rozwój, szybkość komunikacji oraz błyskawiczną realizację zamówień i to bez konieczności umawiania się na spotkania. Gwarantujemy łatwość obsługi naszej rozbudowanej platformy oraz profesjonalne podejście do każdego, indywidualnego zlecenia.

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Z myślą o Państwa indywidualnych potrzebach, oferujemy również usługi własnego działu graficznego. Nasz zespół grafików z miłą chęcią stworzy dla Państwa indywidualny projekt, nie tylko ulotki czy wizytówki, ale również innych produktów takich jak katalogi czy nawet ścianki reklamowe.

Zachęcamy do współpracy,
zespół DIAMOND DRUK.