Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
etui na kartę/klucz druk online

etui na kartę/klucz

Etui na kartę klucz

Etui na kartę klucz

Co to właściwie jest?

Klienci bardzo cenią sobie profesjonalizm. Etui na kartę klucz to produkt powstały z myślą o właścicielach hoteli, pensjonatów, oraz innego rodzaju noclegowni, którzy zamiast tradycyjnych zamków, postanowili postawić na nowoczesność i posługują się elektronicznymi, wyposażonymi w czip kartami. Drobiazgowość popłaca – wbrew pozorom goście zwracają uwagę na wiele szczegółów i często to od nich zależy, czy w przyszłości powrócą, czy też polecą hotel znajomym. Inwestycja w tego typu asortyment przedstawi Twoją firmę w bardzo korzystnym świetle, a poza tym – nawet jeśli na pierwszy rzut oka może się wydawać, iż nie koniecznie, to jednak użyteczność idzie w parze z funkcjonalnością.
 

Przydatność etui na kartę klucz

Choć pozornie patrząc może się wydawać, że to tylko prestiżowy gadżet, to w gruncie rzeczy, można zrobić z niego doskonały użytek. Ze względu na dwustronny zadruk, stronę zewnętrzną warto opatrzyć elegancką, umiejętnie komponującą się wizerunkiem noclegowni oprawę graficzną, z kolei we wnętrzu etui – umieścić przydatne klientom informacje, takie jak hasło do Wi-Fi, godziny w których podawane są śniadania, czy numer telefonu do recepcji. Ułatw gościom życie. Zawrzyj w projekcie wszystko co uważasz za stosowne – jednak pamiętaj, aby nie przesadzić – w tym wypadku lepiej, aby treść nie przerosła formy.
 

Specyfikacja produktu

Wydruki etui na kartę klucz wykonujemy w idealnym wymiarowo formacie 75 x 105 mm, na 350-gramowym, matowym papierze kredowym, dzięki czemu będą sztywne i trwałe. W środku wykonamy nacięcia, które umożliwią wygodne i szybkie umieszczenie, jak i wyciągniecie karty, która z pewnością nie zaginie. Minimalny, dostępny nakład to 10 sztuk, jednak ze względu na korzystniejszą cenę zachęcamy do zakupu większych ilości. Za niewielką opłatą, nasz wykwalifikowany dział graficzny z przyjemnością wykona dla Ciebie projekt, jednak jeśli chcesz – możesz przesłać nam gotowy, przygotowany do wydruku.