RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Etui na kartę klucz

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Etui na kartę klucz

Parametry do wyboru:

  • Format 75 x 105 mm
  • Zadruk dwustronny 4/4
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 241.92
brutto: 297.56
dostawa:

Standard 06 grudnia

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 10
Format: 75 x 105 mm
Rodzaj papieru: kreda mat 350 g
Zadruk: dwustronny 4/4
Sprawdzanie: Automatyczne

Etui na kartę lub klucz

Co to właściwie jest?

Klienci bardzo cenią sobie profesjonalizm. Etui na kartę klucz to produkt powstały z myślą o właścicielach hoteli, pensjonatów, oraz innego rodzaju noclegowni, którzy zamiast tradycyjnych zamków, postanowili postawić na nowoczesność i posługują się elektronicznymi, wyposażonymi w czip kartami. Drobiazgowość popłaca – wbrew pozorom goście zwracają uwagę na wiele szczegółów i często to od nich zależy, czy w przyszłości powrócą, czy też polecą hotel znajomym. Inwestycja w tego typu asortyment przedstawi Twoją firmę w bardzo korzystnym świetle, a poza tym – nawet jeśli na pierwszy rzut oka może się wydawać, iż nie koniecznie, to jednak użyteczność idzie w parze z funkcjonalnością.
 

Przydatność etui na kartę klucz

Choć pozornie patrząc może się wydawać, że to tylko prestiżowy gadżet, to w gruncie rzeczy, można zrobić z niego doskonały użytek. Ze względu na dwustronny zadruk, stronę zewnętrzną warto opatrzyć elegancką, umiejętnie komponującą się wizerunkiem noclegowni oprawę graficzną, z kolei we wnętrzu etui – umieścić przydatne klientom informacje, takie jak hasło do Wi-Fi, godziny w których podawane są śniadania, czy numer telefonu do recepcji. Ułatw gościom życie. Zawrzyj w projekcie wszystko co uważasz za stosowne – jednak pamiętaj, aby nie przesadzić – w tym wypadku lepiej, aby treść nie przerosła formy.
 

Specyfikacja produktu

Wydruki etui na kartę klucz wykonujemy w idealnym wymiarowo formacie 75 x 105 mm, na 350-gramowym, matowym papierze kredowym, dzięki czemu będą sztywne i trwałe. W środku wykonamy nacięcia, które umożliwią wygodne i szybkie umieszczenie, jak i wyciągniecie karty, która z pewnością nie zaginie. Minimalny, dostępny nakład to 10 sztuk, jednak ze względu na korzystniejszą cenę zachęcamy do zakupu większych ilości. Za niewielką opłatą, nasz wykwalifikowany dział graficzny z przyjemnością wykona dla Ciebie projekt, jednak jeśli chcesz – możesz przesłać nam gotowy, przygotowany do wydruku.
 
 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU