Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
folie wylewane (samochodowe) druk online

folie wylewane (samochodowe)

Folia wylewana (samochodowa)

Folia wylewana (samochodowa)

Folie wylewane to kolejny z produktów oferowanych przez Drukarnię Diamond Druk; służą do oklejania karoserii pojazdów z zachowaniem pełnej estetyki wizualnej. W zależności od oczekiwań Klienta zadrukujemy ją w jednym, jak i kilku kolorach. Nie musi być to cała powierzchnia – mogą być to poszczególne elementy, np. w postaci pasów. Wystarczy stworzyć odpowiedni projekt.

Folie samochodowe wylewane stosuje się do oklejania: dekoracyjnego, maskującego nierówności, reklamowego lub klasycznego – aby zmienić kolor auta.

Samochody oklejone folią wylewaną spotyka się np. na torach wyścigowych, gokartowych, na ulicach – wśród samochodów służbowych, uprzywilejowanych, a nawet prywatnych..

Trwałość folii wylewanej to nawet kilka lat! Jej zakładanie i ściąganie odbywa się przy pomocy maszyn nagrzewających. Atutem folii wylewanej jest dokładność jej rozmieszczenia – dostaje się w każdą szczelinę, wklęśnięcie czy zagłębienie, jak lakier czy farba – właśnie od tej właściwości wzięła się nazwa.

Technologia wydruku – solwent. Rodzaj materiału - folia wylewana (samochodowa) 55 mic (tł. z ang. - 55 mikronów). Do wyboru wersja z laminowaniem laminatem wylewanym, bądź bez. Format do wyboru spośród: 150 x 100 cm, 100 x 100 cm, 200 x 100 cm, bądź własny – szerokość od 50 do 132 cm; wysokość od 50 do 1000 cm.

Nakład – od 1 sztuki wzwyż !

Parametry:

  • Samochodowa folia wylewana (55 mikronów)
  • 3 formaty lub format własny (od 50 do 1000 cm)
  • Uszlachetnienie – laminat wylewany połysk
  • Druk solwentowy