Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
wizytówki składane druk online

wizytówki składane

Wizytówki składane sposobem na promocję firmy

Wizytówki składane sposobem na promocję firmy

Jak powinny wyglądać idealne wizytówki? - to pytanie zadaje sobie wiele osób, poszukując optymalnej odpowiedzi. Rzeczywistość dowodzi jednak, że nie ma dobrej odpowiedzi na powyższe pytanie. Każda wizytówka jest inna, choć funkcja poszczególnych propozycji jest taka sama – informacyjno-promocyjna. 

Niepodważalny jest fakt, że wizytówki powinny zapadać w pamięci niczym dobra książka lub film. Ważne jest także to, aby wizytówka współgrała z profilem przedsiębiorstwa, jego charakterem i działalnością. Możliwości w zakresie tworzenia wizytówek jest wiele, niewątpliwie kwestią priorytetową jest w tym przypadku kreatywność i pomysłowość projektantów. Rozwiązaniem, które zasługuje na szczególne zainteresowanie są wizytówki składane, które zaskakują oryginalnością, zachwycają i zadziwiają.
 

Gustowne wizytówki

 
Stworzenie oryginalnych, gustownych wizytówek wymaga nie tylko umiejętności praktycznych, ale przede wszystkim kreatywności i pomysłowości. Można oczywiście skorzystać z gotowych projektów, nie mniej jednak są to rozwiązania ogólnodostępne, a co za tym idzie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że konkurencja będzie miała podobne wizytówki. Warto więc, korzystając ze sprawdzonych i ciekawych inspiracji graficznych, stworzyć własny, niepowtarzalny projekt. 
 
Godne polecenia są przede wszystkim wizytówki składane – oryginalne i nieszablonowe. Pozornie zwykłe kartoniki, jakimi są standardowe wizytówki, można zamienić w kostkę, miniaturowe krzesełko, a nawet laptop. Pomysłów jest oczywiście znacznie więcej, a co ważniejsze, doskonale współgrają z każdą profesją i branżą. Przykładowo, wizytówka w postaci miniaturowego pianina doskonale sprawdzi się jako gadżet firmy fonograficznej czy też studia muzycznego. Pomysł ten przypadnie do gustu także melomanom. Dla firm i specjalistów z branży IT może być wizytówka w postaci mini laptopa.
 

Unikalność wizytówek

 
Najpopularniejszym i najczęściej wybieranym rozwiązaniem są standardowe wizytówki 90x50 w postaci jedno lub dwustronnie zadrukowanego kartonika z danymi kontaktowymi i tematyczną grafiką. Standardowe wizytówki mogą wydawać się monotonne i stereotypowe, dlatego też przedsiębiorcy, którzy za pomocą tego narzędzia chcą wypromować własną firmę, decydują się na bardziej oryginalne, często zaskakujące propozycje, czego przykładem może być wspomniane wcześniej wizytówki składane, które doskonale łączą zalety tradycyjnego rozwiązania oraz niewielkiej, kilkustronicowej broszurki. 
 
Na pierwszy rzut oka jest to standardowa wizytówka, która bez problemu mieści się w standardowym wizytowniku, a po wzięciu do ręki rozkłada się, oferując kilka niedużych stron, na których można umieścić wszystkie niezbędne informacje. Godne polecenia są również  wizytówki soft touch, uszlachetniane delikatną folią, dzięki które wizytówki są aksamitne w dotyku i bardzo efektowne.
 

Jak przygotować wizytówki do druku?

 
Pozornie wydawać się może, że druk wizytówek to zadanie, które nie wymaga szczególnych umiejętności. Nowoczesne urządzenia drukujące pozwalają wydrukować wizytówki szybko i bezproblemowo. Należy jednak pamiętać, że druk wizytówek to działanie finalne, poprzedzone szeregiem rozwiązań o charakterze przygotowawczym. Pierwszym krokiem jest opracowanie projektu. Zasadniczo projekt wizytówki można przygotować samodzielnie – niezbędna jest kreatywność, pomysłowość i znajomość charakteru jednostki, której przedmiotowe wizytówki będą dotyczyły. 
 
Należy jednak pamiętać, że poza aspektami stricte estetycznymi, projekt wizytówki do druku powinien uwzględniać podstawowe zasady przygotowania do druku, czyli aspekty techniczne. Szczególnie ważne są tzw. spady – pola do odcięcia. Współczesne gilotyny są bardzo dokładne, nie mniej jednak, chcąc uzyskać idealne efekty, należy uwzględnić w projekcie co najmniej 2 mm spadu. Inaczej rzecz ujmując, każdy element graficzny lub zdjęcie, które dochodzi do krawędzi wizytówki, musi być powiększone poza spad, czyli posiadać wspomniane pole do odcięcia. Dobrze zaprojektowane i wykonane wizytówki to prosty i skuteczny sposób, by utrwalić pozytywny wizerunek firmy oraz możliwość łatwego i szybkiego kontaktu z firmą. Wizytówki powinny być przede wszystkim komunikatywne, efektowne i łatwe do przechowywania.
 

Wybierz eleganckie wizytówki składane


To idealny sposób, by zaprezentować Twój kartonik biznesowy w eleganckim, umożliwiającym umieszczenie większej ilości informacji wydaniu. Postaw na innowacyjność i wykorzystaj możliwości reklamowe Twojej wizytówki jeszcze bardziej! Wybierz jeden z dwóch formatów, posiadających po złożeniu wymiary 85 x 55 mm lub 90 x 50 mm.

Lubimy dawać Klientom możliwość wyboru, dlatego w ofercie posiadamy aż czternaście, zupełnie różnych papierów ozdobnych, na których wydrukujemy Twoje wizytówki składane. Różnią się one nie tylko kolorem, ale również gramaturą i typem powierzchni. Standardowo produkt uszlachetniamy lakierem dyspresyjnym, jednak dla bardziej wymagających klientów możemy wykonać wykończenie wybranym typem folii, aby Twój zakup rzucał się w oczy jeszcze bardziej.