Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
notesy klejone bez okładki druk online

notesy klejone bez okładki

Notesy klejone bez okładki

Notesy klejone bez okładki

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że najbardziej genialne i kreatywne pomysły przychodzą do głowy pod wpływem chwili? Nie zawsze mamy jednak możliwość aby je zanotować, co sprawia, że po chwili umykają. Zapobiegnij w porę utraconym szansom i już teraz zaopatrz siebie oraz swoich pracowników w podręczne notesy firmowe. Zapewniamy, że Twój biznes może na tym tylko zyskać!
 

Dlaczego warto mieć notes klejony?

 
W celu zapisywania pomysłów na usprawnienie procesów w przedsiębiorstwie, optymalnie sprawdzają się notesy klejone. Przyjmują one niewielkie rozmiary, a odrywanie kolejnych kartek odbywa się szybko i bez najmniejszego wysiłku. Mogą więc być wykorzystywane z zamiarem błyskawicznego nanoszenia na papier błyskotliwych przemyśleń, inspiracji oraz treściwych notatek. Stanowią nieocenioną pomoc zwłaszcza dla każdego pracownika, który w swojej codziennej pracy jest odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z klientem. Nie sposób bowiem zachować wszystkich informacji w głowie, aby później je odtworzyć. Posiadanie notesu firmowego pozwala raz na zawsze rozwiązać tego typu problem. 
 
W naszej drukarni możesz zaopatrzyć się w profesjonalne notesy klejone na zamówienie. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż każdy przedsiębiorca ma specyficzne potrzeby, dlatego nasze produkty są dostępne w różnych formatach:
 
  • Notesy A4
  • Notesy A5
  • Notesy A6
  • Notesy DL
 
Decydując się na wybór notesu w mikroskopijnych rozmiarach, będziesz mógł go schować do kieszeni i zabrać ze sobą w każde miejsce. Nieco większe notesy książkowe to natomiast optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają w zwyczaju częste sporządzanie notatek. W zależności od własnych preferencji można również wybrać wariant ilości kartek w notesie klejonym (25, 50 lub 100 kartek). Wydajemy notesy na zamówienie już od minimalnego nakładu 50 sztuk. 
 

Notesy reklamowe wizytówką firmy

 
Warto, żebyś zdawał sobie jednocześnie sprawę, że notes klejony zapewnia nie tylko szereg korzyści praktycznych, lecz także stanowi skuteczny element budowania pozytywnego wizerunku. Jesteśmy tego faktu świadomi, dlatego proponujemy designerskie notesy z nadrukiem. Aby maksymalnie uprościć proces  tworzenia projektu graficznego, przygotowaliśmy dla Ciebie wiele możliwości. Będziesz mógł zamówić go u nas, bądź jeżeli posiadasz gotowy plik - wystarczy nam go podesłać, a my zajmiemy się wydrukiem. Notesy z logo, hasłami reklamowymi, firmowymi barwami oraz danymi teleadresowymi to skuteczny element budowania pozytywnego PR każdego przedsiębiorstwa. Przed samodzielnym tworzeniem konceptu, zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas instrukcją. 
 
Jeśli masz natomiast indywidualne preferencje odnośnie projektu, nasi graficy stworzą dla Ciebie profesjonalny projekt, który sprawi że notes będzie prezentował się jeszcze bardziej okazale. Obawiasz się jednak, że zbyt drogie okażą się zaprojektowane w fachowy sposób notesy reklamowe? Cena w tym przypadku może wynieść nawet w granicach 180 zł! Będzie to jednak zależne od trudności zleconej koncepcji. 
 

Dodatkowe parametry notesów

 
Oprócz projektu graficznego, notesy firmowe oferowane przez naszą drukarnię mogą przybierać dwie formy wykończenia – bez dziurek oraz z dwiema dziurkami. Pozwalamy także dokonać samodzielnego wyboru kształtu narożników. Istnieje możliwość zlecenia nam wykonania notesu na zamówienie o zaokrąglonym (promień zaokrąglenia: format A4 i A5 -  3/8 cala, format A6 i DL - 1/4 cala) lub prostokątnym kształcie narożników. Nasze notesy klejone bez okładki posiadają także parametry stałe. Są nimi offsetowy rodzaj papieru o gramaturze 80 gramów oraz zadruk jednostronny 4/0.
 
Zależy Ci na tym, aby maksymalnie zoptymalizować koszty wydane na notesy reklamowe? Cena ich nabycia w naszej drukarni jest zależna od wielkości nakładu. Im większą ilość sztuk zdecydujesz się zamówić, tym więcej zaoszczędzisz. Nasza elektroniczna platforma składania zamówień to natomiast gwarancja wygody, oszczędności czasu, a także w pełni bezpiecznych płatności online.  
 

Gwarancja trwałości

 
Niezależnie od tego, czy wybierzesz notesy klejone z okładką czy bez okładki z naszej oferty, gwarantujemy że będą się one charakteryzowały dużą trwałością i solidnością. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości klej, a spód notesu podklejamy warstwą kartonu. Dzięki temu ostatnie kartki w notesie są skutecznie zabezpieczone przez zabrudzeniami oraz zagięciami. Pozostawiamy Ci wybór odnośnie sposobu klejenia – po długim lub krótkim boku. 
 
Zaopatrz więc już dziś swoją firmę w designerskie notesy reklamowe, spełniające zarazem ważne funkcje użytkowe. Zalecamy wybór notesów z logo, aby mogły one w jak najwyższym stopniu być kojarzone z marką oraz budować jej pozytywny wizerunek. Nasza drukarnia pragnie przyczynić się do sukcesów Twojego przedsiębiorstwa!