Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
naklejki z folii ploterowej (tylko nacinanie) druk online

naklejki z folii ploterowej (tylko nacinanie)

Naklejki z folii ploterowej

Naklejki z folii ploterowej

Folia ploterowa jest to kolorowa, samoprzylepna folia najczęściej spotykana na oknach oraz witrynach sklepowych. Naklejki z folii ploterowej to także świetny sposób, by okleić napisami lub innego rodzaju kształtami swoje stanowisko targowe, pojazd, czy nawet wnętrze biura. W naszej ofercie znajduje się 12, różnych kolorów z możliwym wyborem materiału – matowego, lub połyskowego o 75-mikronowych gramaturach.

Dysponujemy pięcioma, standardowymi formatami, na których będą mogli Państwo dowolnie rozplanować swój projekt, który zostanie wycięty na ploterze. Proponujemy dodatkową usługę, polegająca na usunięciu zbędnych fragmentów folii po wykonaniu nacięć oraz transferowanie, dzięki któremu nałożenie naklejki na powierzchnie reklamową stanie się dużo prostsze.

Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem naklejek z folii ploterowej, jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce – służymy pomocą oraz doświadczeniem graficznym.