Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
kalendarze spiralowane druk online

kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane

Szanowni Państwo, Ze względu na wzmożoną ilość zamówień w sezonie kalendarzowym mogą zdarzyć się opóźnienia. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Czas dla każdego płynie inaczej - wszystko zależy od indywidualnych czynników. Upływ ten jest jednak pojęciem względnym: czas dla wszystkich jest bowiem dokładnie taki sam. Tym, co odróżnia podejście do niego przez różnych ludzi, jest sposób jego kontrolowania. W natłoku obowiązków, w dzisiejszym, zabieganym świecie, nietrudno po prostu zapomnieć o istotnych kwestiach: spotkaniu, wyjeździe, wizycie u lekarza czy egzaminie. Funkcje kontrolowania czasu oraz przypominania o istotnych sprawach pełni dziś wiele przedmiotów, przede wszystkim elektronicznych. Często bywają one jednak zawodne, zwłaszcza wówczas, gdy potrzebujemy sprawdzić coś na szybko. Niezawodnym w stu procentach narzędziem kontroli i planowania czasu, jest kalendarz spiralowany. Wzorów i rodzajów do wyboru jest mnóstwo - zdecyduj się na taki, który będzie najbardziej odpowiadać Twojemu gustowi i potrzebom. 
 

Kalendarze spiralowane - marketing i praktyczność

 
Jednym z tych rodzajów kalendarza, który spełnia więcej, niż jedno, główne zadanie, jest kalendarz spiralowany. Solidnie wykonany i z przemyślanym nadrukiem, będzie nie tylko cieszył oko, ale może także przynieść wiele korzyści. Kalendarz, podobnie jak zegarek czy wizytówka, niemal zawsze znajduje się w zasięgu wzroku. Jeśli więc grafika znajdująca się na nim będzie umieszczona w sposób przemyślany, kalendarz może posłużyć nie tylko jako ozdoba wnętrza, ale także jako skuteczny kanał marketingowy. Podarowany klientom będzie nieustannie, lecz w sposób nienachalny, przypominać im o firmie. Kalendarze spiralowane to prosta, a jednocześnie bardzo skuteczna forma reklamy. Można na nim umieścić nie tylko grafikę, nawiązującą do działalności reklamowanej firmy, ale także napis, logo czy dane kontaktowe. To doskonałe narzędzie do przekazu tego, co najważniejsze. Kalendarz spiralowany może być również doskonałą pamiątką i ozdobą mieszkania oraz domu: umieść na nim zdjęcia swoich bliskich i ciesz się ich bliskością każdego dnia, przez cały rok. Drukarnia Diamond Druk oferuje kalendarze składające się z siedmiu kart, z których każda jest zadrukowana dwustronnie. Na każdej karcie znajduje się grafika - dowolnie wybrana przez Klienta. Może to być zarówno projekt wykonany własnoręcznie za pomocą programu graficznego, jak również stworzony przez nas na zlecenie. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by na kalendarzu znalazł się projekt wykonany przez firmę zewnętrzną. Oddamy w Twoje ręce produkt dokładnie taki, jakiego oczekujesz i potrzebujesz. 
 

Oferta Diamond Druk kalendarzy ściennych

 
W naszej drukarni zamówisz kalendarze spiralowane w różnych formatach. Wszystkie drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym 170 g, z okładką 250 g w połysku. Jeśli zdecydujesz się na okładkę matową, wydrukujemy go na papierze 350 g. Okładkę taką możemy również uszlachetnić folią bądź lakierem. Papier kredowy to materiał doskonale odwzorowujący kolory - ma to bezpośrednie przełożenie na jakość kalendarza, który będzie prezentować się wyśmienicie przez cały czas. Chcesz urozmaicić kalendarz? Każda strona może prezentować zupełnie inny projekt. Każdy z miesięcy może upływać pod znakiem zupełnie innej szaty graficznej. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia - Nasza drukarnia umożliwia Ci pełną swobodę w zakresie stworzenia produktu szytego na miarę potrzeb. Karty kalendarza połączone są za pomocą spirali w kolorze białym, srebrnym bądź czarnym. W naszej ofercie znajdziesz również kalendarze biurkowe spiralowane, zwane również piramidkami. To rozwiązanie doskonałe do niewielkich pomieszczeń, w których cenny jest każdy fragment przestrzeni. Niewielkie rozmiary, piękna grafika - wszystko pod ręką dzięki Diamond Druk.
 
Złóż zamówienie już dziś i ciesz się dostawą pod wskazany adres już niebawem. Szybko i sprawnie zrealizujemy Twoje zamówienie. Wgraj gotowy projekt (lub zleć go naszym specjalistom), określ nakład, opłać zlecenie i czekaj na dostawę. Zespół profesjonalistów, atrakcyjne ceny i korzystne rabaty, niewielki nakład minimalny, a także jasne zasady współpracy od początku do końca - czyż nie tego właśnie oczekujesz od firmy?
 
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.