Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
pudełka typu gift box druk online

pudełka typu gift box

Pudełka Gift-box

Pudełka Gift-box

Pudełko - „cichy sprzedawca” - o tym wie każdy marketingowiec czy producent. Pełni funkcję nie tylko zabezpieczającą towar przed uszkodzeniami, np. w trakcie transportu, ale także funkcję informacyjną (zawiera informacje o produkcie, składzie, producencie, marce, etc.) i marketingową. Funkcja marketingowa polega na wzbudzaniu w odbiorcy dużej chęci czy potrzeby posiadania danego produktu, ponieważ wizualnie działa na jego skojarzenia, wzbudza w nim pozytywne odczucia. Takie chwyty wykorzystuje się przy produktach drogich, ciężko schodzących ze stanów magazynowych lub takich, które mają liczną konkurencję.

Pudełka typu Gift Box to również jak sama nazwa mówi – pudełka przeznaczenia prezentowego. Jeżeli posiadają Państwo elementy o standardowych czy niestandardowych kształtach, które stanowią problem przy ich pakowaniu – wybierzcie klasyczne pudełka typu Gift Box od Drukarni Diamond-druk.

Gramatura pudełka Gift Box to 300g. Kształt pudełka: kostka (90 x 90 x 90 mm), bądź prostokąt w formacie A5. Przy tego typu produktach trzeba również uwzględnić uszlachetnienie materiału – w tym wypadku folią: mat/połysk. Zadruk jednostronny, ilość kolorów dowolna.

Gift box'y to pudełka, które można nabyć w małych, jak i dużych nakładach – od 10 do 500 sztuk, bądź na specjalne zamówienie w większej ilości.

Doskonałe do opakowania prezentów czy drobnych upominków dla bliskich, współpracowników, Klientów.