Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem druk online

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem przyjmujemy zamówienia już od 10 szt.

Zastanawiałeś się w jakim opakowaniu podarować prezent lub produkt klientom, a w dodatku szukasz czegoś niebanalnego? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Pudełko prezentowe - torebka z zamknięciem to idealny sposób. Pudełka te są łatwe w składaniu, a klejenie tylko w jednym miejscu umożliwia prostą kompletację oraz zapewnia trwałość.

Unikalne zamknięcie pudełka daje efektowny wygląd, który jednocześnie przyciąga uwagę. Dla jeszcze lepszego efektu można zamówić naklejki, które będą pełnić rolę plomb.

Na pudełku można umieścić dowolną grafikę. Wybór należy do ciebie! Logo firmy? Produkt? Cytat, który będzie inspiracją do działania? Motto twojej marki lub symbol? To tylko i wyłącznie twoja pomysłowość Cię ogranicza!

Martwisz się wykończeniem? Nie ma takiej potrzeby do wyboru masz: błyszczącą lub matową folię albo lakier UV – dzięki jednej z opcji opakowanie z łatwością wyróżni się pośród innych. Pudełka prezentowe z kolorowym zadrukiem są jednym z doskonalszych elementów do zapakowania różnego zestawu produktów, prezentów świątecznych, a także drobnych upominków na eventach, targach, czy wydarzeniach firmowych.

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem nadają się wszędzie tam, gdzie znajdzie zastosowanie w e-commerace, kiedy to opakowanie jest niemal tak samo ważne jak sam produkt.