Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
papier firmowy druk online

papier firmowy

Papier firmowy

Papier firmowy

Papier firmowy jest wizytówką każdej poważnej firmy. Trudno zaprzeczyć stwierdzeniu, że w bardzo znaczący sposób wpływa on na jej wizerunek. Stanowi swego rodzaju profesjonalną wizytówkę. Aby Twoja firma budziła same pozytywne skojarzenia, warto postawić na jakość. Z tego powodu należałoby rozważyć zlecenie wykonania papieru firmowego profesjonalnej drukarni.
 

Do czego potrzebny jest papier firmowy?

 
Papier firmowy z nadrukiem, nazywany papierem listowym używany jest głównie do wystawiania faktur i podpisywania umów. Może zostać wykorzystany również do korespondencji oraz innych dokumentów pojawiających się w niemal każdym przedsiębiorstwie. W dzisiejszych czasach, mając bardzo dużą konkurencję, warto zadbać o detale, by pozyskać klienta. Ostatecznie wygra ta firma, która w skuteczny sposób potrafiła przyciągnąć do siebie stałe grono odbiorców. By było to możliwe, musisz zbudować wizerunek prawdziwego eksperta.

 

Postaw na jakość.

 

W tym momencie trudno byłoby znaleźć poważnych przedsiębiorców, którzy nie posiadają na swoim własnej papeterii. Warto zatem zastanowić się nad tym, jakie kryteria powinien spełniać odpowiedni papier firmowy. Cena przy jego wyborze nie powinna odgrywać dla nas aż tak ważnej roli. Wybór papieru wysokiej jakości może okazać się inwestycją na długie lata. Aby wyróżnić się z tłumu konkurencji, Twój papier listowy powinien być elegancki, a jednocześnie oryginalny. Interesujący, a zarazem skromny – tak, aby treść była zawsze na pierwszym miejscu.
 

Przygotowanie papieru firmowego.

 

Papier firmowy można wykonać samemu, w domowych warunkach, korzystając z odpowiedniego programu graficznego. Mimo to najlepiej jest zlecić jego wykonanie profesjonalistom. Tylko wtedy będziesz miał pewność, że produkt zostanie wykonany estetycznie i w zgodzie z najnowszymi trendami. Odpowiedni układ poszczególnych elementów: loga, danych firmy, czy też hasła reklamowego jest niezwykle ważny. W dużym stopniu wpływa on na odbiór całej Twojej firmy. Z tego powodu warto zadbać o spójność identyfikacji wizualnej firmy. Dobrze jest sprawić, aby papier listowy, koperty oraz foldery reklamowe bezpośrednio ze sobą współgrały. Taka kompozycja wywołuje wrażenie porządku, dzięki czemu klient ma większe zaufanie do danej firmy. Zyskuje ona w jego oczach jako efektywne, profesjonalne przedsiębiorstwo.
 

Powierz nam projekt graficzny.

 

Gdy zajmujemy się tym sami, bardzo często zdarza się, że nasz papier firmowy okazuje się przesycony. Zdecydowanie nie powinien on odrywać wzroku od treści całego dokumentu. Bez pomocy specjalisty, nie wiemy również jak odpowiednio dopasować do siebie barwy. Graficy natomiast, doskonale wiedzą jak skomponować ze sobą kolory i poprawnie przygotować plik do druku. Projekty przygotowane na komputerze często wyglądają zupełnie inaczej w rzeczywistości. Z naszą pomocą zminimalizujesz tę różnicę.Warto pamiętać, że w papierze firmowym z nadrukiem istotną rolę odgrywa nie tylko logo. Ważne są także takie elementy jak: kratka, linie czy też półprzezroczyste tło z grafiką. Jeżeli zależy nam na tym, aby samemu wykonać dany projekt, warto pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze, powinien on być przygotowany w rozdzielczości 300 DPI. Po drugie, powinien mieć ustawiony schemat kolorów jako CMYK. Taki gotowy projekt własnej firmowej papeterii możesz przesłać do nas bezpośrednio na maila. Możesz także złożyć zamówienie przez naszą stronę internetową.
 

Dopasuj grubość papieru.

 
Rozważając projekt własnej papeterii, warto zastanowić się również nad wyborem odpowiedniej gramatury papieru. Jeżeli papier firmowy będzie zbyt cienki, bardzo szybko ulegnie zniszczeniu. Do codziennego użytku często wykorzystujemy papier o gramaturze 80 g. W przypadku reprezentacyjnych dokumentów firmowych nie zda on egzaminu. Wtedy warto wybrać papier offsetowy 90 g, który jest bielszy oraz znacznie gładszy niż standardowy papier. Arkusze o gramaturze 120 g mogą z kolei okazać się niezdatne do biurowej pracy. Ze względu na to, że są one sztywne, większość drukarek biurowych może mieć z nimi problemy.