Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
x-banery druk online

x-banery

X-Bannery

X-Bannery

X-bannery to systemy szybkiego montażu i demontażu. Lekkie, mobilne, z możliwością wielokrotnej wymiany grafiki drukowanej na materiale Blockout 240g metodą solwent. Format 80x180 cm.

Korzystają z nich najchętniej marketingowcy, przedstawiciele handlowi, prezenterzy, wykładowcy, wszyscy Ci, którzy swoje słowa chcą lub muszą poprzeć obrazem czy utrwalić krótką, ale istotną treść odbiorcom, np. harmonogram imprezy, nazwę marki..

Nazwa „X-banner” wzięła się od kształtu stelaża. Ma on cztery ramiona i przypomina nogi pająka, przez co jego złożona forma jest łatwa w przenoszeniu i transportowaniu osobówką czy innym niewielkim pojazdem.

Grafika jednostronnie zadrukowywana. Mocowana do stelaża za pomocą systemu oczkowego na rogach banera. Kolorystyka do wyboru spośród całej balety barw. Jest to uzależnione tylko i wyłącznie od Państwa wyobraźni i stworzonego projektu graficznego. Jeżeli znudzi Wam się już obecna grafika – napiszcie do naszego działu zamówień i zamówcie nową, bądź złóżcie zamówienie osobiście wchodząc w produkt X-banner - wybierzcie rodzaj: wydruk do x-banera.

Każdy X-banner od Diamond-druk posiada własną torbę transportową, która chroni system przed uszkodzeniami.

Minimalny nakład – 1 sztuka.