Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
Pudełka dno - wieczko druk online

Pudełka dno - wieczko

Pudełka dno - wieczko

Pudełka dno - wieczko

Pudełka z wieczkiem - Zamówienie już od 10szt.

Pudełko typu dna z wieczkiem jest pewnego rodzaju klasyką swojego gatunku. Kojarzona z butikami, restauracjami, kawiarenkami, czy nawet cukierniami, które swoje słodkości pakują w takie pudełka.

Czym charakteryzują się Pudełka z wieczkiem? składane bez użycia kleju, mają komfortowe zamknięcie- za pomocą pokrywy, która jest kolejną częścią z zestawu.

Dużym atutem pudełek tego typu jest możliwość zadrukowania jej dowolną grafiką , logo swojej firmy, hasło rozpowszechniające, cytat, Twój produkt czy markę - ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia.

Wystarczy tylko wybrać rozmiar oraz surowiec z którego zostanie wykonany. Elementy podkreślisz połyskującą albo matową folią lub lakierem UV- zależy tylko i wyłącznie od twojej decyzji na co się zdecydujesz! Pudełko z wieczkiem stanie się niesamowitym, a także wyjątkowym elementem charakteryzującym twoją firmę lub produkt. Będzie robić wrażenie już od pierwszego spojrzenia.

Po wybraniu przez siebie swoich parametrów, nakładu (ilości), oraz trybu realizacji i zatwierdzeniu poprzez słowo “ Zamów ”- można przystąpić do pracy z plikami, w której wgrywa się przygotowany wcześniej plik z projektem. Plik z instrukcją do pudełek można zobaczyć w karcie produktu.

Pudełka wysyłamy rozłożone na płasko- nie potrzebujesz do ich złożenia żadnych taśm ani kleju!

Nie czekaj! Zamów już teraz Pudełka z wieczkiem i ciesz się powracającymi klientami już dziś!

Z uwagi na sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca, na zamiennik o tej samej jakości.