Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
banery jednostronne odblaskowe druk online

banery jednostronne odblaskowe

Banery odblaskowe

Banery odblaskowe

Niska cena oraz prostota montażu – te dwie cechy banera sprawiają, że banery reklamowe są wśród przedsiębiorców nadal bardzo popularne. Ze względu na powszechność tego rodzaju nośników, trudno jednak w tym momencie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Aby Twoja reklama mogła naprawdę się wyróżnić, warto zadbać o to, aby była ona naprawdę oryginalna: o baner odblaskowy.

Banery odblaskowe, dzięki którym dasz się zauważyć

 
Przewaga tego rodzaju nośnika polega na tym, że jest widoczny praktycznie o każdej porze dnia. Mimo że z rana różnica pomiędzy banerami odblaskowymi a standardowymi jest praktycznie niewidoczna, w trakcie ekspozycji nocnej jest ona kolosalna. W momencie, gdy typowe banery znikają w mroku, banery odblaskowe są wyraźne dla każdej osoby, która akurat znajduje się w pobliżu. Działają one zatem podobnie jak znaki drogowe, których o zmroku nie da się przegapić.
 
Banery odblaskowe sprawdzają się zatem wszędzie tam, gdzie pada na nie wiązka światła, dlatego z reguły ustawiane są tuż przy samych drogach, na murach oraz na ogrodzeniach, często spotykamy tego typu reklamę rozpiętą także na stalowych konstrukcjach.  Zastosowana w odblaskowych banerach mikropryzmatyczna powłoka, która występuje zwykle w formie plastra miodu, odbija światło oraz powoduje, że cała powierzchnia banera jest widoczna o zmroku. Wiele osób może odnieść wtedy wrażenie, że nasza reklama jest specjalnie podświetlona.
 

Dla kogo są banery odblaskowe?

 
Z tego rodzaju nośników może korzystać praktycznie każdy, a szczególnie przydatne okazują się one dla przedsiębiorców, którzy chcą w danym momencie przyciągnąć do siebie samych kierowców. Taka reklama najbardziej korzystna może okazać się zatem dla  moteli, hoteli, restauracji czy też dla różnego rodzaju pensjonatów. Na pewno warto ją zastosować również wtedy, gdy prowadzimy serwis samochodowy czy stację paliw. 

Banery odblaskowe wykorzystuje się także przy wykonywaniu tablic kierunkowych. Ze względu na to, że są one widoczne w miejscach zupełnie pozbawionych źródła światła, warto reklamy z ich wykorzystaniem ustawiać właśnie w takiej lokalizacji – kierowcy, na skutek działania reflektorów samochodu, od razu je zauważą i być może od razu skorzystają z opisanych na nich usług.
 

Stosujemy nowoczesną technologię

 
Ze względu na to, że wszystkie banery odblaskowe wykonywane są na wyjątkowo trwałym materiale frontlight odblaskowy 520 g, są one odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nasi graficy mogą także wykonać sam projekt baneru. Cena jest, natomiast, bardzo symboliczna, biorąc pod uwagę jego 24-godzinny czas ekspozycji. Dlatego też szczycimy się tym, że możemy zaoferować Wam bardzo tanie banery reklamowe.
 
Umożliwiamy wykonywanie nadruków techniką solwentową, dzięki której możliwe jest duże nasycenie barw. Aby baner można było bez problemu zawiesić, wystarczy zamówić usługę: zgrzewanie i oczkowanie. Oferujemy 5 standardowych wymiarów: 200×100 cm, 300×100 cm, 300×125 cm, 300×150 cm oraz 400×150 cm. Jeżeli masz jednak własny pomysł na indywidualny format, wystarczy że wpiszesz w naszym formularzu odpowiedni, interesujący Ciebie rozmiar.


Banery odblaskowe to świetne rozwiązanie, aby Twoja reklama nie pozostała niezauważona również, gdy zajdzie słońce! Państwa baner może spełniać swoją funkcję przez całą dobę – wystarczy delikatne podświetlenie, bądź światło reflektorów samochodowych! W ofercie, prócz odblaskowych rozwiązań, posiadamy również standardowe banery, oraz banery dwustronne, idealne to ekspozycji na różnych nośnikach reklamowych.

Zapraszamy do współpracy.

 

Banery pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej. Banery powyżej 2 m szerokości są składane w kostkę, natomiast poniżej 2 m zwijamy w rulon.