Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
Pudełka prezentowe z uchwytem druk online

Pudełka prezentowe z uchwytem

Pudełka prezentowe z uchwytem

Pudełka prezentowe z uchwytem

Pudełko prezentowe z uchwytem już od 10 szt.

Szukasz pudełka, które jest trwałe i ma dobrą jakość? Pudełko prezentowe z uchwytem właśnie takie jest, w nim nie ma miejsca na żaden kompromis- oba warunki zostały tutaj spełnione.

Pudełka prezentowe są łatwe w składaniu, a klejenie, które jest w trzech miejscach zapewnia im wytrzymałość, która pozwoli na ich kolejne wykorzystanie. Na pudełku możesz umieścić wybraną przez siebie grafikę, firmowe logo albo hasło promujące Twój produkt lub markę. Decyzja należy do Ciebie!

Wykonanie, możesz podkreślić detalem uszlachetniającym - folią albo lakierem UV – dzięki temu Twoje opakowanie z pewnością wyróżni się na tle innych. Pudełka prezentowe sprawdzą się nie tylko jako opakowania na wynos, ale też jako opakowanie podarunku.

Pudełka prezentowe z kolorowym zadrukiem będą idealnie komponować się w lokalach gastronomicznych takich jak restauracje do pakowanie żywności na wynos, a także w kawiarenkach i cukierniach. Spotkać można je także w kwiaciarniach, manufakturach i sklepach z pamiątkami- Widnieją tam gdzie potrzebny jest element funkcjonalny, ale też imponujący, przyciągający uwagę.