Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium (miesięczne) druk online

Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium (miesięczne)

Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium (miesięczne)

Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium (miesięczne)

Szanowni Państwo, Ze względu na wzmożoną ilość zamówień w sezonie kalendarzowym mogą zdarzyć się opóźnienia. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Kalendarz piramidka z klejonym kalendarium miesięcznym z pewnością okaże się bardzo przydatnym drobiazgiem zarówno na biurku Twojego pracownika czy potencjalnego klienta. Doskonale sprawdzi się w roli organizera, a zaprojektowany we właściwy sposób będzie pełnić również funkcje całorocznej reklamy Twojej firmy i przykuwającej uwagę ozdoby.

Oferujemy Państwu format 200 x 130 mm z trzystugramową podstawą kartonową zabezpieczoną lakierem dyspresyjnym. Druk kalendarium wykonujemy na papierze offsetowym 90g, który docinamy do formatu 90 x 120 mm. Zadruk jednostronny w technologii „full colour” 4/0.

Wykonaj swój własny projekt podstawy przy pomocy naszego kreatora graficznego dostępnego na stronie, zleć przygotowanie go naszym ekspertom od wizualizacji lub wyślij nam gotowy. Pamiętaj, że w związku z tym, iż kalendarium znajduje się tylko na przodzie kalendarza, na jego tyle jest więcej miejsca na Twoją grafikę – wykorzystaj to właściwie!