Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
folie OWV (okienne) druk online

folie OWV (okienne)

Folie okienne (One-Way-Vision)

Folie okienne (One-Way-Vision)

Folia OWV to skrót od One Way Vision, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza „jedną drogę widzenia”. Charakteryzuje się perforowaną strukturą (dziurkowaniem), co pozwala na przepuszczanie światła do środka oklejonego nią pomieszczenia (aż do 50%), ale bez możliwości zobaczenia, przyjrzenia się co jest w środku przez „zlewanie się” obrazu w oczach odbiorcy.

Wybór folii perforowanej jest lepszym rozwiązaniem niż klasycznej, choćby z tego względu, że nie zaciemni to Państwu pomieszczenia. Zaletą naszej folii okiennej jest również to, że ma właściwość bardzo zbliżoną do lustra weneckiego – z jednej strony (zewnętrznej) nie widzimy co jest za oklejoną szybą, z drugiej (wewnętrznej) – widzimy pełen obraz, ale z odległości.

Folię OWV na okna zadrukowuje się grafiką wedle potrzeb, oczekiwań i gustu Klienta i okleja nią wskazane miejsce (szybę). Może zostać zadrukowana w dosłownie każdym kolorze lub zostać biała (oryginalnie). Z drugiej strony pozostaje zawsze czarna.

Folia OWV (okienna) najczęściej spotykana jest w: biurach, bankach, salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, urzędach, butikach, sferze gastronomicznej, w komunikacji miejskiej (tramwajach, autobusach), etc. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie małej prywatności i intymności dla swoich Klientów.

Drukarnia Diamond Druk oferuje ją z parametrem 180 mic (z ang. mic – mikron). Technologia druku, jaką użyjemy do Państwa projektu – solwent. Laminowania brak – struktura folii tego nie wymaga – jest już fabrycznie uszlachetniona i uodporniona na warunki atmosferyczne (nienaruszona pozostaje nawet po kilku latach użytkowania). Format do wyboru spośród: 150 x 100 cm, 100 x 100 cm, 200 x 100 cm lub własny – 50 do 150 cm szerokości; 50 do 1000 cm wysokości.

Minimalny nakład – 1 sztuka !

Parametry:

  • Grubość 180 mikronów
  • Folia okienna One Way Vision (OWV)
  • 3 formaty lub format własny (od 50 do 1000 cm)
  • Druk solwentowy