Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
gazetki reklamowe szyte druk online

gazetki reklamowe szyte

Gazetki reklamowe szyte

Gazetki reklamowe szyte

Gazetki reklamowe szyte są to jedne z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod na dotarcie do klientów z promocjami, a także z ofertami produktowymi. Są dedykowane w usługach handlowych (sklepy), branży beauty czy budowlanej.

Gazetki reklamowe szyte pozwalają na wygodne oraz czytelne rozreklamowanie swoich usług i produktów. Sieci usługowe takie jak sklepy, hurtownie czy nawet hotele często i z przyjemnością drukują je, a klienci z ciekawością zawsze po nie sięgają. Jeżeli chcesz się wyróżnić i poszukujesz gazetek, które dają efektowny wygląd, a jednocześnie w przystępnej cenie- jesteś we właściwym miejscu.

Gazetki szyte są drukowane na błyszczącym (połyskującym) papierze kredowym 90g. Papier ten odróżnia się od popularnych gazetek matowych, ponieważ doskonale oddaje kolory nawet te najbardziej jaskrawe.

W ofercie mamy do zagospodarowania 4, 8 lub nawet 12 stron. Drukowanie jest w nasyconych kolorach, dzięki temu Twoje gazetki będą się prezentować estetycznie oraz zaprezentują wszystkie walory produktów czy usług marki. Do wyboru są, aż trzy formaty pionowe A5, A4 oraz A3. Gazetki reklamowe są jednym z najważniejszych strategii marketingu. Przekazują najważniejsze informacje klientom marketów czy gościom hotelowym, a także stanowią istotną pomoc w sprzedaży. Jak można zauważyć prawie 85% klientów przegląda gazetki reklamowe (handlowe) przygotowując się do zakupów czy też do skorzystania z usług- dlatego warto je posiadać.