Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
taśma samoprzylepna z nadrukiem druk online

taśma samoprzylepna z nadrukiem

taśma samoprzylepna z nadrukiem

taśma samoprzylepna z nadrukiem

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem - możliwość zamówienia już od 36 rolek

  • Taśma samoprzylepna z możliwością wykonania kolorowego nadruku
  • Długość taśmy: 60 m
  • Szerokość taśmy: 48 mm
  • Technologia zadruku: fleksodruk
  • Grubość folii: 25 mikronów
  • Taśma bazowo jest przeźroczysta
  • Zadruk: 1-3 kolory Pantone
  • Kolor kleju: do wyboru biały lub bezbarwny - wpływa on na kolor tła grafiki
  • Rodzaj kleju: Hot Melt

Przygotowujesz do wysyłki paczki, które wymagają specjalnego traktowania? Wysyłasz delikatne i cenne przedmioty, szczególnie narażone na uszkodzenia? Chcesz mieć pewność, że komunikat o koniecznej większej dbałości o przesyłkę będzie dobrze widoczny? Zabezpiecz swoje kartony za pomocą specjalnej taśmy z nadrukiem, dzięki czemu przewoźnik na pewno nie przeoczy informacji o ostrożnym traktowaniu. Możesz stworzyć własną wersję ostrzeżenia.

Dużą zaletą tych taśm jest bardzo wysoka odporność na działanie niekorzystnych czynników takich jak promieniowanie UV, starzenie czy wilgoć – masz więc pewność, że taśma będzie wyglądała estetycznie i nie zmieni się to podczas transportu.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem może skutecznie zastąpić kosztowne druki na kartonach, ochronić najsłabsze punkty łączenia paczki przed deszczem, śniegiem, wilgocią i słońcem i skrócić czas montażu paczki.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem - nowy sposób na reklamę!

Fleksodruk zastosowany do wydruku na taśmie to technika umożliwiająca wsiąknięcie farby w podłoże. Przy tworzeniu nadruku możesz wykorzystać od 1 do 3 kolorów Pantone. Fleksodruk jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się technologii druku na foliach. Zapewnia przy tym precyzję wykonania i nasycone kolory.

Plik na taśmę należy przygotować ze spadami po 2mm z każdej strony. Jeśli na krawędzi taśmy jest jednolite tło, to będzie ono zadrukowane do brzegów taśmy, natomiast jeśli będą to pojedyncze elementy, to muszą być odsunięte od krawędzi. Wynika to z technologii druku, gdzie trzy pasy taśmy są drukowane razem i mogłoby się zdarzyć, że fragment grafiki, która dochodzi do górnej krawędzi taśmy może po cięciu pojawić się na dole drugiego użytku. Jeśli w projektach pojawiają się takie elementy, to przed drukiem modyfikujemy grafikę i ostateczny plik przesyłamy do Twojej akceptacji.

Grafikę na taśmę przygotuj jako powtarzalny moduł. Składając zamówienie do 180 rolek taśmy przygotuj grafikę w wymiarach 188,5 mm, 219,8 mm, 251,2 mm, 314 mm i 395,6 mm. Dla ilości od 360 rolek zastosuj rozmiary modułów o wymiarach 250 mm, 280 mm, 300 mm, 340 mm lub 420 mm. Zwróć uwagę, że w przypadku projektów graficznych zakładających zastosowanie kolorowego tła, ze względów technologicznych na końcu każdego modułu wystąpi biała bądź przeźroczysta (w zależności od wybranego koloru kleju) pionowa kreska o grubości 1,5mm. Trzeba mieć to na uwadze aby uwzględnić ten element w projekcie.