Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
teczki Standard druk online

teczki Standard

Teczki Ofertowe Standard

Teczki Ofertowe Standard

Nasza drukarnia od lat zapewnia doskonałej jakości materiały, które znacznie ułatwiają i uprzyjemniają pracę, zarówno w firmie, jak i w domu. Chcesz aby Twoi pracownicy mogli wydajniej pracować? Zapewnij im odpowiednie do tego warunki – chętnie pomożemy. To również sposób na wyróżnienie się – oryginalna teczka ofertowa z pewnością na długo zostanie w pamięci klienta. 
 
Wydając dokumenty, można zapakować je w oryginalne teczki z nadrukiem. Takie rozwiązanie sprawi, że klient będzie miał przekonanie, że ma do czynienia z naprawdę profesjonalnymi usługami. Poczuje się wyróżniony i zapewne wkrótce wróci, by znów skorzystać. To świetny sposób na zyskanie przychylności oraz jednoczesne rozreklamowanie firmy. Klient korzystając z teczki z naszym logiem, będzie podświadomie go pamiętał. Umożliwiamy zaprojektowanie dokładnie takiej teczki, jakiej potrzebujesz. To sposób na wybicie się spośród licznej konkurencji. Chętnie w tym pomagamy, dostarczając dowolną ilość teczek firmowych. Większy nakład wiąże się z niższymi kosztami za jedną sztukę - warto mieć to na uwadze, przy komponowaniu zamówienia.
 
Teczki ofertowe dobierzesz dokładnie pod własne wymagania. Do wyboru Standard oraz Teczki Standard Plus. Dokładnie sprecyzujesz jakie powinny być, a podczas całej procedury możesz liczyć na pomoc naszego zespołu. Graficy pomogą Ci stworzyć idealny produkt, który podkreśli charakter Twojej działalności i sprawi, że klienci będą do niej przychylnie nastawieni. Szczegóły mają znaczenie! Używamy najnowocześniejszego sprzętu oraz doskonałych materiałów, dzięki czemu możliwe jest idealne odwzorowanie kolorów oraz zapewnienie najdłuższej trwałości. 
 

Rodzaje teczek z logo

 
Wybierając parametry określasz wszystkie szczegóły. Cała koncepcja może być stworzona pod kątem logo i ogólnego wizerunku firmy. Teczka może być jedno lub dwubigowa (5,5mm). Oprócz tego oferujemy zadruk jedno lub dwustronny, co dodatkowo pozwoli na zróżnicowanie projektu. Na teczce umieścić można wiele informacji, które mogą być bardzo pomocne dla Twoich kontrahentów – to rodzaj reklamy, z której wiele osób będzie korzystało. W ten sposób zapamiętają firmę i będziesz mieć możliwość świadczenia usług nawet przez wiele lat. 
 
Teczki z nadrukiem mają standardowy rozmiar a4, czyli 210 x 297 mm. To klasyczny wymiar, który idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów dokumentów. Oferujemy również różne rodzaje lakierowania. Do wyboru krycie matowe lub z połyskiem – wybór zależy od Ciebie. Możesz zdecydować się na wersję standard, lakier uv wybiórczy, folię z wykończeniem matowym lub błyszczącym, soft touch. Każdy szczegół ma znaczenie, nasza drukarnia świetnie zdaje sobie z tego sprawę, dlatego mamy w ofercie gumki z zakówkami w różnych kolorach: klasyczna biel, żółty, czerwony, zielony, niebieski oraz czarny. Postawisz na klasykę, czy dodasz oryginalności dzięki dopasowanemu odcieniowi? 
Papier jest zawsze najwyższej jakości, tak aby teczki prezentacyjne były solidne. Dzięki gramaturze 350 g, możemy być spokojni o ich trwałość. Będą służyły długo, zarówno pracownikom, jak i klientom.
 
Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa? Ponieważ masz możliwość zamówienia dowolnej ilości produktów, które będą dokładnie takie jak chcesz. Dostosujesz wszystkie parametry i w ten sposób sprawisz, że będzie to gadżet nie tylko oryginalny, ale i praktyczny. Ułatwi pracę lub będzie swoistą reklamą Twojej firmy. 
 

Jak zamówić? 

 
Wybranie teczki jest banalnie proste. Nasza drukarnia oferuje wiele różnych parametrów, które wystarczy po prostu wybrać z listy. W razie wątpliwości, możesz zawsze zwrócić się do nas o pomoc – chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości oraz doradzimy, który rodzaj teczki ofertowej może najlepiej sprawdzić się w konkretnych sytuacjach. Dołożymy wszelkich starań, by Twój projekt był najlepszy. Możesz wysłać nam gotowy projekt lub zlecić projekt naszym specjalistom. W tym przypadku możesz liczyć na pomoc naszych kreatywnych grafików, wystarczy, że określisz, co należy umieścić na teczce na dokumenty z nadrukiem. 
 

Oryginalność przede wszystkim!

 
Każda teczka przygotowywana jest ze szczególną dbałością. Dobrze wiemy, jak ważna jest oryginalność. Ciekawy projekt sprawi, że będą one niepowtarzalne. Zwykłe, białe teczki już dawno wyszły z mody. Poza wydawaniem dodatkowe środków na ulotki czy banery, warto zastanowić się nad produktem, który można połączyć z czymś, czego i tak stale się używa. Wiele firm stosuje taki marketing. Klienci chętnie przyjmują gadżety – niby nic wielkiego, a jednak wpływa to na dużo większą sympatię. Co ciekawe, wiele osób decyduje się na konkretne oferty również dlatego, że przy okazji dostaną ciekawy drobiazg. Przy niewielkim nakładzie finansowym, można szybko rozreklamować firmę, a nasza drukarnia chętnie pomaga w realizacji tego zadania. Wszystko co musisz zrobić, to zdecydować, jaka ma być Twoja teczka. Cena jest korzystniejsza przy zakupie większej ilości. 
 
Teczka firmowa to wizytówka, na której mogą znaleźć się wszystkie dane kontaktowe. W ten sposób większa liczba osób będzie miała je pod ręką i w sytuacji, kiedy będą potrzebowali konkretnej usługi – sięgną właśnie po nie.

Informujemy o zmianie sposobu pakowania teczek z gumką- rezygnujemy z instalowania gumek. Teczki będą pakowane na płasko, w ten sposób lepiej wykorzystujemy możliwości opakowań.