Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe) druk online

kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)

Kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)

Kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)

Kalendarz piramidka jest elementem, który świetnie zagospodaruje lukę na biurku Twojego klienta, czy pracownika. Doskonale sprawdzi się w roli terminarza, a zaprojektowany w odpowiedni sposób będzie również reklamą Twojej firmy i stylową ozdobą. Dzięki formie kalendarza tygodniowego będziesz mógł doskonale rozplanować sobie zadania na cały tydzień, a to wszystko na jednej karcie, tak abyś był jeszcze lepiej przygotowany na jutrzejszy dzień i by nic Cię nie zaskoczyło!

Oferujemy Państwu format kalendarium 200 x 132 mm, z podstawą 300 x 140 mm. Wydruk wykonujemy na papierze kredowym 130 zapewniającym bardzo dobre oddanie kolorów, z podstawą kartonową 350 g, a całość uszlachetniamy lakierem dyspresyjnym, Każdy kalendarz piramidka posiada 27 kart zadrukowywanych jednostronnie oraz okładkę „full colour” 4/0.

Całość połączona jest spiralą w wybranym przez Państwa jednym z czterech kolorów.

Wykonaj swój własny projekt okładki lub podstawy przy pomocy naszego kreatora graficznego dostępnego na stronie, zleć przygotowanie go naszym ekspertom od wizualizacji lub wyślij nam gotowy.