Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe) druk online

kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)

Kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)

Kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)

Szanowni Państwo, Ze względu na wzmożoną ilość zamówień w sezonie kalendarzowym mogą zdarzyć się opóźnienia. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Kalendarz piramidka jest elementem, który świetnie zagospodaruje lukę na biurku Twojego klienta, czy pracownika. Doskonale sprawdzi się w roli terminarza, a zaprojektowany w odpowiedni sposób będzie również reklamą Twojej firmy i stylową ozdobą. Dzięki formie kalendarza tygodniowego będziesz mógł doskonale rozplanować sobie zadania na cały tydzień, a to wszystko na jednej karcie, tak abyś był jeszcze lepiej przygotowany na jutrzejszy dzień i by nic Cię nie zaskoczyło!

Oferujemy Państwu format kalendarium 200 x 132 mm, z podstawą 300 x 140 mm. Wydruk wykonujemy na papierze kredowym 130 zapewniającym bardzo dobre oddanie kolorów, z podstawą kartonową 350 g, a całość uszlachetniamy lakierem dyspresyjnym, Każdy kalendarz piramidka posiada 27 kart zadrukowywanych jednostronnie oraz okładkę „full colour” 4/0.

Całość połączona jest spiralą w wybranym przez Państwa jednym z czterech kolorów.

Wykonaj swój własny projekt okładki lub podstawy przy pomocy naszego kreatora graficznego dostępnego na stronie, zleć przygotowanie go naszym ekspertom od wizualizacji lub wyślij nam gotowy.