Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
Koperty kurierskie druk online

Koperty kurierskie

Koperty kurierskie

Koperty kurierskie

Koperty kurierskie z pewnością przydają się w każdej firmie, czasami są nawet używane wiele razy dziennie. Zwykła koperta do nadawania przesyłek potrafi być ciekawym narzędziem, które możesz wykorzystać jako element promocji, reklamy oraz nośnik brandingu. Koperta kurierska z twoim logo, skutecznie podkreśli prestiż marki, jednocześnie informując Klienta co znajduje się w paczce.
Koperty transportowe tekturowe z nadrukiem posiadają wygodne i bezpieczne zamknięcie, które chroni przesyłkę w trakcie transportu i skutecznie zabezpiecza zawartość. Do wyboru masz dwie opcje: jeden pasek taśmy samoprzylepnej oraz pasek otwierający (koperta do jednokrotnego użycia) oraz opcję z dwoma paskami taśmy klejącej i paskiem otwierającym (dzięki temu kopertę można po otwarciu ponownie bezpiecznie zamknąć i odesłać). Niezależnie od wybranego surowca, zamykanie koperty zawsze znajduje się na jej dłuższym boku.

Parametry produktu:

  • Dostępne surowce: Kraft 250g, karton GD2 280g (z szarym spodem)
  • Zadruk: dla Kraftu 4/0, 5/0, 1/0 biały, 1/0 czarny, dla kartonu GD2 4/0
  • 2 opcje zaklejania kopert: taśma samoprzylepna (do wysyłki) + pasek otwierający lub dwie taśmy samoprzylepne (do wysyłki i do zwrotu) + pasek otwierający
  • 3 formaty do wyboru: B5 (250 x 175 mm), B4 (350 x 250 mm), B4+ (380 x 280 mm)
  • Wszystkie oferowane formaty zamykane są po długim boku