Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
zawieszki na butelki druk online

zawieszki na butelki

Zawieszki na butelki

Zawieszki na butelki

Do czego to służy?

Zawieszki na butelki to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją alkoholu, bądź innego rodzaju napojów – szczególnie w butelkach szklanych. Jesteś właścicielem restauracji, która w ofercie posiada własne, firmowe, wieloletnie wino? Korzystając z tego produktu w Twojej winiarni będzie panował ład i porządek, a butelki będą prezentowały się klientom w bardzo profesjonalny sposób. Niezwykle ważnym jest, aby Twoi goście wiedzieli co piją, a Twoi kelnerzy nie mylili się podczas serwowania trunków. Dzięki zawieszkom będzie to możliwe i nie dojdzie do pomyłek, które mogłyby być bardzo kosztowne. Wyobraź sobie, że zamiast podać degustatorowi butelkę o wartości kilkudziesięciu złotych, Twój pracownik sięga po 50-letnie wino – byłoby to bardzo nieprzyjemne doświadczenie, prawda? Cena wydruku takiego drobiazgu nie równa się z kosztami takiego błędu. Zawieszki to również doskonałe miejsce na zamieszczenie ciekawej grafiki, czy nawet loga firmy, bądź producenta.
 

Specyfikacja produktu

Zawieszki na butelki drukujemy w formacie 60 x 150 mm, z wykorzystaniem 350-gramowego, matowego papieru kredowego. Zadruk jednostronny. Istnieje możliwość dodatkowego wykończenia produktu stosując folię matową, bądź połyskową. Minimalny nakład jaki posiadamy w naszej ofercie, to 50 sztuk, jednak wraz z liczbą zamawianych zawieszek, cena za sztukę w zauważalny sposób maleje, w związku z czym polecamy zakupić większą ilość.
 

Projekt graficzny

Projekt graficzny zawieszki na butelkę jest rzeczą prostą – prawdopodobnie mógłbyś wykonać go sam, nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia. Szablon niezbędny do jego przygotowania znajduje się po prawej stronie okna. Wolałbyś, żeby mimo to zajął się tym profesjonalista? Skorzystaj z pomocy naszego wykwalifikowanego działu graficznego. Za bardzo drobną opłatą zajmiemy się wszystkim zamiast Ciebie!