Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
taśma papierowa z nadrukiem druk online

taśma papierowa z nadrukiem

Taśma papierowa z nadrukiem - już od 144 sztuk

Taśma samoprzylepna Kraft z klejem HOT MELT

  • Taśma samoprzylepna z brązowego papieru Kraft z możliwością wykonania nadruku
  • Długość taśmy: 60 m
  • Szerokość taśmy: 48 mm
  • Rodzaj kleju: HOT MELT
  • Papier Kraft brązowy o grubości 90 mikronów
  • Zadruk: 1 kolor Pantone
  • Sprawdź w instrukcji listę dostępnych kolorów Pantone stosowanych przy tym produkcie - jest ona ograniczona do 14 kolorów

Teraz pakowanie może być przyjemne, a opakowanie - efektowne! Brązowa taśma samoprzylepna z papieru Kraft sprawia, że obie te możliwości są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nadrukuj na niej co chcesz, wybierając jeden dowolny kolor z palety Pantone.

Taśma pakowa z logo - daj się zauważyć w drodze do klienta

Taśma samoprzylepna z nadrukiem to idealne miejsce by zaprezentować swoje logo oraz by umieścić jakąś ważną informację. Ciekawa grafika, którą dla Ciebie przygotujemy a następnie umieścimy na Twoich firmowych taśmach samoprzylepnych pozwoli na uzupełnienie wyglądu Twojego opakowania, a duża wytrzymałość naszych taśm zagwarantuje odpowiednie zabezpieczenie przesyłki.

Wspomnianą wytrzymałość taśm samoprzylepnych z nadrukiem uzyskujemy dzięki wykorzystaniu do produkcji najlepszych dostępnych na rynku surowców.

Taśma pakowa z papieru Kraft - detal, który robi różnicę

Taśma pakowa na mocnym papierze typu KRAFT. Stanowi najbardziej ekologiczną alternatywę dla standardowych taśm pakowych na nośnikach z tworzyw sztucznych. Zalecana jest do zaklejania opakowań o wadze do 25kg. Z łatwością można ją urywać ręcznie bez używania ostrzy lub nożyczek. Taśma z brązowego papieru Kraft wygląda elegancko i estetycznie, nadruk nie rozmazuje się, a wygląd opakowania wpisuje się w minimalistyczne trendy i kojarzy się z modnym podejściem eko.

Taśma klejąca Kraft z nadrukiem - estetyka i trwałość idą ze sobą w parze

Taśma papierowa to nie tylko doskonały sposób na zadbanie o pozytywny wizerunek firmy – papierowe taśmy pakowe doskonale zabezpieczą każdą paczkę przed otwarciem. Ponadto, taśma papierowa z nadrukiem nie zostawia śladów po kleju i jest niezwykle odporna na samoistne zrywanie. Klej HOT MELT, wykonany jest z kauczuku syntetycznego, co gwarantuje świetną przyczepność nawet podczas transportu w wymagających warunkach.

Taśmy papierowe z logo firmy mogą pozytywnie wpłynąć na budowę świadomości i odczucia co do marki, jednocześnie umożliwiając ekspresową identyfikację przesyłki. Taśma z nadrukiem firmowym w postaci logo lub hasła sprawi, że klient będzie postrzegał firmę jako profesjonalną, która zwraca uwagę na detale.

Wielkość plików dla taśmy z klejem HOT MELT

Grafikę na taśmę przygotuj jako powtarzalny moduł. Dostępne długości cylindrów to 340, 391, 439 i 511 mm. Formaty plików, które można użyć w projekcie to 340 x 48 mm, 391 x 48 mm, 439 x 48 mm,511 x 48 mm.

W przypadku taśm papierowych istnieją ograniczenia jeśli chodzi o zastosowanie kolorów Pantone. Dostępne kolory wskazane są w instrukcji do druku. Przy zastosowaniu kleju solvent dostępna jest ograniczona paleta 14 kolorów, natomiast przy kleju hot melt wyłaczone są tylko kolory z oznaczeniem 2X i kolory fluorescencyjne. Sprawdź je zanim prześlesz nam swój projekt.