Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
roll-upy Standard Plus druk online

roll-upy Standard Plus

Roll-up Standard Plus

Roll-up Standard Plus

Jeśli zdarza Ci się, że pojawiać na różnego rodzaju eventach, takich jak na przykład targi, czy konferencje, zdecydowanie powinieneś wyposażyć się w rollupy – bardzo proste w montażu i wygodne w transporcie stojaki reklamowe, dzięki którym zdobędziesz niezwykle skuteczną, przenośną reklamę, którą po zwinięciu będziesz mógł łatwo i w bezpieczny sposób przetransportować gdzie tylko będziesz chciał i w mgnieniu oka rozstawić. Nasze rollupy drukujemy na odpornym na rozdzieranie, bardzo wysokiej jakości tworzywie o niskiej przepuszczalności promieni światła, jakim jest blockout 440 g. Druk wykonywany jest metodą solwentową.

Nasza drukarnia oferuje również Rollupy Standard Plus, w których stelaż wykonany jest ze wzmocnionego aluminium zapewniając większą stabilność i wytrzymałość. Posiadamy trzy, następujące formaty:

  • 85 x 200 cm – 3,8 kg
  • 100 x 200 cm – 4,2 kg
  • 120 x 200 cm – 5,1 kg

W komplecie otrzymasz od nas poręczną torbę transportową, w której wygodnie przeniesiesz swój nośnik reklamowy.

Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem rollupa, jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce – służymy pomocą oraz doświadczeniem graficznym.