Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
opakowania CD - 1 skrzydełko druk online

opakowania CD - 1 skrzydełko

Opakowania CD - 1 skrzydełko

Opakowania CD - 1 skrzydełko

Opakowania CD to kartonowe pudełko na płytę CD z tacką plastikową, przesroczystą. Do zadrukowania macie Państwo aż 4 strony ! - 2 wewnętrzne i 2 zewnętrzne. Pełnokolorowy wydruk grafik (4/4) odbywa się na papierze kreda mat 350g. Foliowanie zabezpieczające – folią połysk, bądź mat, w zależności od upodobania to kolejny atut.

Opakowania CD – 1 skrzydełko, jakie oferuje Diamond Druk to wybór klasyczny, najczęściej spotykany na rynku. Opakowania tego typu to niezawodna ochrona przed połamaniem czy zarysowaniem płyty CD. Narażenie jej na zniszczenie wiąże się jak wiadomo z nieodtworzeniem plików w dalszych próbach jej użytkowania, a tego wszyscy chcą oczywiście uniknąć.

Doskonałe do ciekawego opakowania muzyki, filmu, multimedialnych wspomnieć czy gier... Wystarczy tylko stworzyć, bądź umieścić swój projekt opakowania CD w kreatorze graficznym i gotowe ! Jeśli nie macie Państwo zdolności artystycznych, przestrzennej wyobraźni, bądź zaufanego grafika, który stworzy dla Was coś indywidualnego i ciekawego – zapraszamy do kontaktu.

Pamiętajcie, że opakowana płyta CD nie musi być tylko miłym gestem, zwykłym podarunkiem, ale także ciekawie rozprzestrzeniającą się reklamą czy informacją.

Minimalny nakład możliwy do zamówienia – 50 sztuk.