Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
roll-upy Double (dwustronne) druk online

roll-upy Double (dwustronne)

Roll-up double

Roll-up double

Czasem reprezentujesz Twoją firmę lub konkretny produkt na różnego typu targach, konferencjach, czy podobnych temu eventach? Być może warto byłoby zakupić rollupystojaki reklamowe, pełniące funkcję przenośnej, rozwijanej reklamy, którą po złożeniu będziesz mógł szybko i łatwo przetransportować do celu! Wydruk rollupów wykonujemy solwentowo na wysokiej jakości tworzywie - blockout 240 g, charakteryzującym się niską przepuszczalnością promieni światła i wysoką odpornością na rozdzieranie.

Rollupy Double umożliwiają umieszczenie dwóch, takich samych bądź różnych wydruków po obu stronach, dzięki czemu Twoja reklama nie straci na estetyce nawet stojąc na środku stoiska i dotrze do większego grona odbiorców.

  • 85 x 200 cm – 4,8 kg
  • 100 x 200 cm – 5,4 kg

W komplecie otrzymasz od nas poręczną torbę transportową, w której wygodnie przeniesiesz swój nośnik reklamowy.

Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem rollupa, jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce