Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
billboardy cyfrowe druk online

billboardy cyfrowe

Billboardy cyfrowe

Billboardy cyfrowe

Dobra reklama to podstawa sukcesu w jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Na szczęście mamy dziś w tej kwestii ogromne możliwości, bowiem każdy przedsiębiorca może reklamować się na wiele różnych sposobów. Jeszcze całkiem niedawno wydawało się, że potężne billboardy ustawione w dobrze widocznych miejscach to domena jedynie wielkich przedsiębiorstw, które mogą pozwolić sobie na niezwykle korzystną reklamę. Czy jednak faktycznie tak jest? Okazuje się, że wybierając odpowiedni billboard cena wcale nie musi być tak wysoka, przez co może pozwolić sobie na to wiele mniejszych czy średnich firm. Na pewno jest to także świetna inwestycja.
 

Dobry billboard sposobem na skuteczną reklamę

 
Dobry billboard jest sposobem na przyciągnięcie wielu nowych klientów i zaprezentowanie swojej oferty od najlepszej strony. Billboardy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na naprawdę skutecznej reklamie. O ich zaletach moglibyśmy mówić bardzo długo. Są przede wszystkim dość widowiskowym sposobem na promowanie swojej oferty. Klienci od razu kojarzą coś takiego z naprawdę profesjonalną firmą, która jest w stanie dobrze się postarać, aby do nich dotrzeć. Billboard daje nam szansę na reklamowanie się wśród bardzo wielu ludzi. Ustawiając taką reklamę chociażby przy ruchliwej drodze czy w innym miejscu przez które dziennie przewijają się setki ludzi, znacznie zwiększamy nasze szanse na zainteresowanie swoją ofertą szerokiego grona odbiorców.
 
Decydując się na billboard trzeba jednak zadbać o to, aby taka reklama prezentowała się faktycznie dobrze. Jest to ważna inwestycja, nie można zatem pozwolić sobie na gorsza jakość drugu czy słaby projekt graficzny. Szata graficzna takiej reklamy musi jak najlepiej przyciągać uwagę atrakcyjnym projektem i bogatymi kolorami. Wymiary billboardu wydają się być dość duże, ale mimo wszystko nie ma tu zbyt wiele miejsca na zamieszczenie większej treści reklamowej. Należy zatem przemyśleć to w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać całą dostępną powierzchnię i przekazać tak wiele informacji o produkcie lub usłudze, jak to tylko możliwe. Zawsze trzeba powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.
 

Druk billboardów cyfrowych

 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że sam druk billboardu również ma ogromny wpływ na skuteczność takiej reklamy. Staramy się zatem korzystać z najlepszych dostępnych rozwiązań i technologii, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość dostarczanych produktów. Oferowane przez nas billboardy drukowane są na papierze blueback 115 g, który idealnie sprawdza się w takiej roli. Zapewnia wysoką odporność na wszystkie warunki atmosferyczne, co w przypadku billboardów jest bardzo ważne. Dzięki temu ani deszcz, ani zanieczyszczenia, ani nawet bardzo ekstremalne czynniki nie zaszkodzą reklamie, która przez cały czas będzie prezentowała się jak nowa. Używany tu papier zapewnia też świetną jakość obrazu, przez co całość prezentuje się bardzo profesjonalnie.
 
Oferowane przez nas wymiary billboardu również zapewniają wysoką skuteczność. Drukujemy reklamy w rozmiarach 5040 x 2380 mm, co całkowicie wystarczy na przyciągnięcie uwagi każdego, kto tylko będzie przechodził w pobliżu. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny billboardów. W przypadku większego nakładu cena zmniejsza się wraz z każdą dodatkową sztuką. Billboard od dawna uważany jest za jedno z najlepszych narzędzi do skutecznego reklamowania się. Taka promocja jest przede wszystkim bardzo widowiskowa i pozwala na zrobienie niemałego wrażenia na potencjalnych klientach. Zdecydowanie warto zatem w to zainwestować!


Jeśli chodzi o reklamę nie można powiedzieć, że wielkość jest bez znaczenia, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również billboardy offsetowe o olbrzymich rozmiarach 5040 x 2380 mm! Pozwól się zauważyć – znajdź odpowiednie miejsce, w którym zawiśnie Twój zakup i czekaj na efekty, które z pewnością okażą się zachwycające!

Zapraszamy do współpracy!