Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
banery dwustronne druk online

banery dwustronne

Banery dwustronne

Banery dwustronne

Na sukces każdego przedsięwzięcia składa się dobrze opracowana strategia marketingowa oraz skuteczna kampania. W zależności od tego, jaki produkt lub usługę chcemy wypromować oraz do jakiego odbiorcy pragniemy trafić, możemy wybrać jeden z wielu środków przekazu. Jednym z nich są banery reklamowe dwustronne, stanowiące świetną alternatywę dla obustronnych billboardów.
 

Dla kogo są banery dwustronne?

 
Baner stanowi bardzo tanią formę reklamy, która jednocześnie umożliwia dotarcie do dużej, dość sprecyzowanej grupy potencjalnych odbiorców. Pośród banerów reklamowych możemy wyróżnić banery jedno- oraz dwustronne, przy czym ta druga opcja daje dużo więcej możliwości. Tutaj, zarówno na froncie, jak i na tyle reklamy można wstawić drugą identyczną, jak też i zupełnie inną grafikę, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania.
 
Banery dwustronne idealnie sprawdzą się, między innymi, wewnątrz budynków. Można je wykorzystać, na przykład, na różnego rodzaju konferencjach, targach czy wystawach, w systemach wystawienniczych typu rollup, jak również jako element ścianek reklamowych. Stanowią one idealne rozwiązanie w momencie, gdy dysponujemy stelażem, który będzie widoczny z obu stron.
 
Nasze banery z powodzeniem można wykorzystać również i na zewnątrz, na przykład, w formie „trzepaka”. Ten może posłużyć z kolei jako reklama, jak i jako tablica informacyjna. Banery dwustronne są często wykorzystywane podczas imprez, koncertów, festiwali, zawodów: wówczas wieszane są zwykle nad ciągami komunikacyjnymi, a więc – przede wszystkim – nad ulicami. Takie banery można także przymocować na drzewcach oraz wykorzystać je w formie transparentu.
 

Zaprojektuj reklamę idealną

Wykonywane przez nas banery są odporne na wszelkiego rodzaju rozwarstwienia oraz rozdarcia. Ponadto, każdy baner wykonujemy przy wykorzystaniu winylowej tkaniny blockout mat 610 g, dzięki której każda grafika jest bardzo czytelna i nie prześwituje na drugą stronę. W środku znajduje się bowiem czarny materiał, który nie przepuszcza promieni słonecznych. Dzięki zastosowaniu druku solwentowego, naszym banerom niestraszne są uszkodzenia mechaniczne ani trudne warunki pogodowe. W takiej technice stosuje się bowiem druk farbami rozpuszczalnikowymi, które odporne są na wilgoć oraz blaknięcie kolorów. Warto wspomnieć również o tym, że ten materiał można bez problemu przetransportować.
 
Niezależnie od tego, czy już wiesz, jak będzie wyglądała Twoja reklama, czy też jeszcze nie wpadłeś na odpowiedni pomysł, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania: wiemy, że oprócz odpowiedniego wykonania, musi mieć ona swój własny indywidualny charakter. Swoje pomysły warto również przedyskutować z naszymi grafikami.
 
Aby Wasza wizja mogła być w pełni zrealizowana, oferujemy Wam aż pięć standardowych formatów: 200 × 100 cm, 300 × 100 cm, 300 × 125 cm, 300 × 400 cm, 400 × 140 cm. Jeżeli zależy Wam na oryginalnej reklamie, możecie opracować swój własny format w szerokości od 50 cm do 140 cm i wysokości od 50 cm do 500 cm. Zajmujemy się również zgrzewaniem banerów oraz ich oczkowaniem średnio co 50 cm, dzięki czemu bez problemu można je zamocować w każdym interesującym Ciebie miejscu.
 
Zapraszamy do współpracy.
 
 

Banery pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej. Banery powyżej 2 m szerokości są składane w kostkę, natomiast poniżej 2 m zwijamy w rulon.