Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
notesy kelnerskie klejone z okładką druk online

notesy kelnerskie klejone z okładką

Notesy kelnerskie z okładką

Notesy kelnerskie z okładką

Do czego potrzebne Ci notesy kelnerskie?

Nie jest specjalną tajemnicą, iż restauracje ocenia się nie tylko po tym, jakie serwuje jedzenie, ale również m.in. na podstawie obsługi kelnerskiej. Wysoki profesjonalizm Twoich pracowników przynosi efekty w powracających klientach – ale jak to osiągnąć? To prostsze niż myślisz – jednym z wielu sposobów są notesy kelnerskie, dzięki którym prestiż Twojej restauracji diametralnie wzrośnie, a obsługa będzie prezentowała się z wysoką kasą. Pamiętaj – konsument je także za pomocą innych narządów niż aparat gębowy – również oczami, a otaczająca aura wiarygodności z całą pewnością sprzyja jego zadowoleniu.
 

Dopnij wszystko na ostatni guzik i nie pozostawiaj porządku przypadkowi.

Notesy kelnerskie z okładką nie tylko ukażą kompetencje restauratora, ale poza tym ułatwią pracę Twoich kelnerów. Są niezwykle wygodne, co zawdzięczają łatwo-odrywanym kartkom, co znacząco uprości przyjmowanie zamówień i pomoże utrzymać niezwykle ważną dla takich przedsięwzięć organizacje. Okładka może być prosta – jednak pamiętaj, aby nie zabrakło na niej loga firmowego, oraz grafiki spójnej z tematyką, w jakiej znajduje się wystrój. Możesz również wymyślić coś dużo bardziej kreatywnego.. albo my zrobimy to za Ciebie wykorzystując nasze zaplecze graficzne. Ukaż swoją sieć gastronomiczną, bądź lokal w jak najciekawszym wydaniu inwestując w asortyment reklamowy!
 

Jaki papier i format notesów możemy zaoferować?

Nasza drukarnia internetowa w ofercie posiada notesy kelnerskie z okładką w dwóch formatach: DL (99 x 210 mm), oraz A6 (105 x 148 mm). W zależności od potrzeb, możesz zamówić wersję 26, bądź 51 kartową. Okładkę wykonamy na matowym, 170-gramowym papierze kredowym, zaś wnętrze na dobrze znanym, sprawdzonym offsecie 80g. Aby notes był przyjemniejszy w obsłudze, wykończymy go tzw. perforacją, która ułatwi wydzieranie zapisanych notatek. Minimalny, dostępny nakład to 5 sztuk, jednak należy liczyć się z tym, iż jesteśmy drukarnią wysokonakładową, a więc cena za sztukę znacznie spada wraz z ilością wydruków. Daj swojej restauracji drugie, lepsze życie i zadbaj o jej wyposażenie – nic nie tracisz.