Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
Kalendarze piramidka druk online

Kalendarze piramidka

Kalendarze piramidka

Kalendarze piramidka

Czas upływa nieubłaganie - czasem szybciej, czasem wolniej, zwykle na obowiązkach, rzadziej na przyjemnościach. Dla każdego bieg ten będzie nieco inny, w zależności od tego, gdzie się znajduje oraz co wypełnia w największej mierze jego dni. Kontrolowanie biegu czasu to jedno z podstawowych zadań, dzięki któremu mamy możliwość zdążenia na czas ze wszystkimi obowiązkami. Dlatego nieodłącznym przedmiotem w każdym pomieszczeniu, prócz oryginalnych i bez wątpienia funkcjonalnych gadżetów, jest kalendarz w swojej klasycznej postaci: papierowej. Ich rodzaj wybiera się w zależności od tego, jakie zadanie mają spełniać. A tych wbrew pozorom jest mnóstwo. Kontrolowanie upływającego czasu jest tylko jednym z nich. Kalendarz może służyć również jako ozdoba pomieszczenia, a nawet kanał reklamowy. Obie te funkcje spełniają kalendarze piramidka. 
 

Co na widoku, to w pamięci - kalendarz biurkowy piramidka do zadań specjalnych

 
Jeśli coś stale znajduje się w zasięgu wzroku, bez wątpienia szybko i o wiele bardziej skutecznie zapada w pamięć. Dlatego kalendarze biurkowe (piramidki) zobaczysz niemal na każdym biurku: zarówno w domu, jak i w biurach czy instytucjach, niezależnie od branży. Ich dwustronność sprawia, że wgląd w karty możliwy jest po obu stronach biurka. Jest to niezwykle praktyczne podczas rozmów z klientami czy pracownikami i ustalania terminów. Dzięki nim nie tylko masz stały podgląd na dni tygodnia i miesiąca, ale także możesz zaznaczać ważne daty. Taki kalendarz może również z powodzeniem spełniać rolę kanału marketingowego. W jaki sposób?. Dobrze przemyślany projekt graficzny zagwarantuje sukces na płaszczyźnie reklamowej. Na kalendarzu wystarczy nadrukować logo, nazwę firmy oraz dane kontaktowe, by stanowił on dyskretną, całoroczną reklamę. Wykonany solidnie i przy użyciu wysokiej jakości materiałów będzie stanowił także oryginalną ozdobę pomieszczenia. Kalendarz w tej formie sprawdzi się z powodzeniem w każdej branży - stanowi bowiem funkcję sprytnego organizera. Już dziś zamów kalendarz w drukarni Diamond Druk i ciesz się solidnym oraz cieszącym oko produktem. Kalendarz piramidka to obowiązkowy element wyposażenia każdego dobrze zorganizowanego miejsca pracy. Drukowanie kalendarzy to nasza specjalność - dlatego są estetyczne, wytrzymałe i funkcjonalne.
 

Co znajdziesz w ofercie Diamond Druk?

 
Nasza drukarnia oferuje kilka rodzajów kalendarzy piramidek, dzięki czemu bez wątpienia wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Najprostszym i podstawowym projektem jest druk bezpośrednio na 300 gramowym kartonie. Możliwy jest również zadruk 4/0, zwany “full colour”, na zewnętrznej stronie planszy. Całość lakierujemy metodą standardową. Format Twojego kalendarza piramidki to 200 x 130 mm. Powyższe parametry są stałe i nie podlegają modyfikacjom. Tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, by dołączyć do grona wielu zadowolonych klientów. Załaduj swój projekt graficzny, lub zleć nam jego przygotowanie, opłać zamówienie i czekaj na dostawę. Płatności w naszym serwisie są w pełni bezpieczne, a o wszystkich kosztach wiesz od samego początku. Dzięki temu nie musisz martwić się o finanse na żadnym etapie zamówienia.
 
W przypadku pytań lub wątpliwości, kompetentna obsługa chętnie i rzetelnie postara się jak najszybciej zażegnać problem. Jesteśmy otwarci na sugestie, dlatego Twoje uwagi zostaną natychmiast wzięte pod uwagę. Minimalny nakład możliwy do zamówienia wynosi tylko 10 egzemplarzy - to doskonała opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i niewielkich przedsiębiorstw. Kalendarze możesz więc zamówić na użytek własny, jako prezent, lub też jako upominek dla klientów. Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie daje Ci nasza drukarnia.  W Diamond Druk zlecenia realizujemy w taki sposób, by przekonać Cię, drogi Kliencie, że nazwa jest jak najbardziej adekwatna do jakości oferowanych przez nas usług. U nas określić mianem “drogi”, możemy tylko Klienta traktując to jako komplement.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.