ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

731 891 555

drukarnia@diamond-druk.pl

Zawsze darmowa dostawa wydruków! Kalendarze 2017 - listowane, jednodzielne, trójdzielne, spiralowane Negocjujemy ceny na wydruki. Dla stałych klientów - stałe rabaty! Posiadamy własne studio graficzne! Druk ulotek DL już od 10 szt.

Wizytówki standardowe

Druk wizytówek
01Określ parametry

Parametry do wyboru:

Rodzaj:

Wizytówki standardowe

Format:

90 x 50 mm

Wybierz ostateczny format produktu.
90 x 50 mm 85 x 55 mm

Kształt narożników:

prostokątne

Określ jaki kształt mają mieć narożniki produktu.
zaokrąglone prostokątne

Sprawdzanie:

Automatyczne

Wybierz formę sprawdzania plików
Automatyczne Ręczne

Parametry stałe:

Technologia:

druk offsetowy/druk cyfrowy

02Wybierz tryb produkcji i nakład

3 tryby produkcji. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zamów!

STANDARDOWY
wyślemy
2 dni robocze

EKSPRESOWY
wyślemy
-

nakład

(szt.)

cena netto

(cena brutto)

cena netto

(cena brutto)

100

32.20 zł
(39.61 zł)

-
250

42.55 zł
(52.34 zł)

-
500

67.85 zł
(83.46 zł)

-
1 000

113.85 zł
(140.04 zł)

-
1 500

159.85 zł
(196.62 zł)

-
2 000

203.55 zł
(250.37 zł)

-
2 500

251.85 zł
(309.78 zł)

-
3 000

288.65 zł
(355.04 zł)

-
3 500

332.35 zł
(408.79 zł)

-
4 000

378.35 zł
(465.37 zł)

-
4 500

419.75 zł
(516.29 zł)

-
5 000

458.85 zł
(564.39 zł)

-
03Zamów wybrany produkt

CENA:

netto: 32.20
brutto: 39.61
wysyłka:

Standard

28 sierpnia

kurier za darmo!

Przy akceptacji plików w następny dzień roboczy do 17:00

zamów

PARAMETRY PRODUKTU:

Format: 90 x 50 mm
Rodzaj papieru: kreda mat 350 g
Zadruk: dwustronny 4/4
Lakierowanie, foliowanie: standard
Kształt narożników: prostokątne
Nakład: 100
Sprawdzanie pliku: automatyczne

Druk wizytówek

Prócz satysfakcjonującej klientów oferty — zarówno pod względem wielkiego wyboru dóbr i usług, jak i konkurencyjnych cen, bardzo ważną kwestią jest umiejętność pozyskania, a na dalszym etapie — utrzymania grona odbiorców. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie — to właśnie ono decyduje o tym, czy klient zwróci w ogóle uwagę na Twoją ofertę. Skuteczna reklama i inne działania marketingowe muszą być dokładnie przemyślane na każdym etapie oraz być przez cały czas pod nadzorem. W jaki sposób sprawić doskonałe pierwsze wrażenie? Kluczem do sukcesu jest wizytówka. Wydawać może się, że jest to rzecz prozaiczna i niewiele od niej zależy, jednak w rzeczywistości to właśnie ten mały kawałek materiału w największej mierze wpływa na odbiór i zapamiętanie Twojej firmy przez klienta. Profesjonalna wizytówka jest ważniejsza i bardziej skuteczna niż reklama.

Dlatego warto zlecić projekt i druk wizytówek profesjonalistom — w tym przypadku zasada mówiąca o tym, iż diabeł tkwi w szczegółach, sprawdza się szczególnie. Wizytówka, w przeciwieństwie do reklamy, będzie towarzyszyć zarówno potencjalnemu, jak i obecnemu klientowi przez cały czas — celowo lub nie, może spoglądać na nią nawet kilka razy dziennie, dzięki czemu logo i nazwa Twojej firmy zostaną zapamiętane. Od wyglądu wizytówki zależy, w jaki sposób potencjalny Klient odbiera Twoją firmę. Zadbaj więc o to, by odzwierciedlała ona cechy Twojej firmy: profesjonalizm oraz solidność, a także by wzbudzała wyłącznie pozytywne skojarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie wizytówek.

 

Jakie wizytówki oferuje nasza drukarnia?


Powiada się, że jeśli coś ma być wykonane dobrze i szybko, to nie może być tanie. My udowadniamy, że połączenie tych dwóch cech jest jak najbardziej możliwe i to z całą odpowiedzialnością za solidne podejście do zadania na każdym etapie realizacji projektu. Eleganckie, trwałe i profesjonalne wizytówki: tanio i sprawnie tylko w naszej drukarni. Nie masz czasu ani ochoty na spędzanie czasu w kolejkach w drukarniach stacjonarnych? Wizytówka online to nowoczesny, szybki i sprawny sposób na zamówienie pożądanej ilości wizytówek, bez wychodzenia z domu. Zamówienie złożysz zaledwie kilkoma kliknięciami myszki. Druk wizytówek poprzez dyspozycję online to pełna dowolność wyboru wzoru, koloru i rozmiaru oraz szybki czas realizacji zamówienia. U nas zamówisz różne rozmiary: między innymi wizytówki 90 × 50 oraz wizytówki 85 × 55.. W naszej ofercie również wizytówki składane oraz nowość na rynku reklamowym — wizytówki MulitLoft.
 

Drukowanie wizytówek

 
Rozumiemy, że ilu klientów, tyle jest gustów i wymagań — dlatego staramy się sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. Oferujemy wiele usług, z myślą o potrzebach każdego, codziennie doskonaląc swój warsztat i poszerzając wiedzę. Dlatego nasza drukarnia umożliwia Ci bogaty wzornik wizytówek oraz dużo możliwości wyboru. U nas zamówisz dokładnie to, czego potrzebujesz: wizytówki zaokrąglone, wizytówki z kolorowym brzegiem, wizytówki dwustronne czy wizytówki z kalendarzem — oferujemy wszystko, czego sobie zażyczysz. Wiemy, że aby utrzymać się na rynku, trzeba nieustannie się rozwijać — dlatego czynimy to każdego dnia, pomagając w tym również Tobie. Najtańsze wizytówki doskonałej jakości tylko u nas — pokaż się z jak najlepszej strony! Pierwsze wrażenie jest decydujące o dalszej współpracy. Sprawdź nas i bez obaw wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów — zarówno obecnych, jak i potencjalnych.
 
Drukowanie wizytówek nigdy dotąd nie było tak proste, przyjemne i opłacalne! Wizytówki przez Internet to nowoczesna odpowiedź na wymagania nowoczesnego klienta — skontaktuj się z nami, a razem wybierzemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. Wykonywanie wizytówek dokładnie na miarę Twoich potrzeb, bez wychodzenia z domu, to nasza specjalność. Jasne zasady współpracy, brak ukrytych kosztów oraz elastyczna oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta — oto wyróżnia naszą drukarnię. Wybierasz, obliczasz koszty, zamawiasz i niebawem odbierasz gotowe zamówienie — zaledwie kilka prostych kroków dzieli Cię od przyszłego sukcesu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Wzornik papierów ozdobnych wizytówek:
 

wzornik papierów wizytówek

Ocena klientów: 5/5 (1018)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Kurier DPD Kurier GLS Płatności PayU
TOP 10 Wizytówki Ulotki Plakaty Banery Notesy Teczki Kalendarze Torby reklamowe Katalogi Folie Billboardy Płyty i arkusze Pieczątki Stoiska Hotele i gastronomia Do biura Wszystkie Drukarnia Diamond Druk - darmowa dostawa