RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Tablice kredowe z zadrukiem

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Tablice kredowe z zadrukiem

Parametry do wyboru:

 • Zadruk jednostronny 1/0 (biały/0)
 • Wykończenie ramka aluminiowa, zawieszki
 • rodzaj materiału folia kredowa czarna na PVC 9 mm
02Wybierz tryb produkcji i nakład
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 164.00
brutto: 201.72
dostawa:

Standard 25 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 1
Format: B3 poziom (480 x 340 mm)
Zadruk: jednostronny 1/0 (biały/0)
Wykończenie: ramka aluminiowa, zawieszki
rodzaj materiału: folia kredowa czarna na PVC 9 mm
Sprawdzanie: Automatyczne

Tablice kredowe z zadrukiem

Wysokiej jakości tablice kredowe z zadrukiem to produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wybierz wymiar, określ wzór i wielkość nakładu, by móc otrzymać starannie przygotowany produkt w atrakcyjnej cenie. Intuicyjny proces zamawiania, prosty sposób na przekazanie projektu w niemalże dowolnym formacie to gwarancja realizacji zamówienia zgodnie z wytycznymi w najkrótszym możliwym czasie.

Postaw na wysoką jakość

Nasza drukarnia posiada w ofercie szereg różnorodnych produktów, które dzięki starannie wykonywanym nadrukom mogą być w pełni spersonalizowane. Należą do nich tablice kredowe z zadrukiem. W standardowym rozwiązaniu przygotowywane przez nas tablice mogą mieć wybrany format z zakresu od B1 do B3, w układzie pionowym lub poziomym. Zadruk wykonujemy zgodnie z zamówieniem jednostronnie w kolorze białym. Materiał, jaki jest wykorzystywany to czarna folia kredowa umieszczona na płycie PCV grubości 9 mm o dopasowanych wymiarach w celu zapewnienia stabilności. Tablica oprawiona jest w estetyczną aluminiową ramkę, utrzymującą spójność tablicy i zapobiegającą uszkodzeniom rogów oraz krawędzi. Całość jest dostatecznie sztywna, a jednocześnie lekko elastyczna, posiada także zawieszkę zwykle wykorzystywaną do umieszczenia produktu na ścianie czy szafie.

Zastosowanie tablic kredowych z zadrukiem

Proponowane przez naszą drukarnię tablice kredowe z nadrukiem wykonywane są według indywidualnego projektu. Pozwala to na ich szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, na przykład:

 • w branży usługowej,
 • w handlu,
 • w produkcji i przemyśle,
 • dla instytucji i szkolnictwa,
 • dla klientów indywidualnych na domowe potrzeby.

Bardzo często nasze tablice wykorzystywane są w różnego typu lokalach gastronomicznych, jako tablice reklamowo-informacyjne z aktualnym menu, daniem dnia czy promocją. Kawiarnie, bary czy restauracje mogą stosować je jako element tak zwanych potykaczy czy informacji przy wejściu do lokalu. Nadruk ułatwia umieszczanie pozostałych informacji na tablicy - może być to logo, tytuł, stałe elementy menu i tym podobne. Jednak tablice kredowe z zadrukiem to również doskonały pomysł na notatnik, tablicę informacyjną ze skrótowymi, aktualnymi danymi czy planner pracy. 

Profesjonalne wykonanie i atrakcyjne oferty - zamów tablice kredowe z zadrukiem

Projekt zadruku możesz dostarczyć w wybranym przez siebie formacie, z wykorzystaniem proponowanego przez nas szablonu. Pliki projektu, jakie akceptujemy to:

 • .INDD - projekt z Adobe InDesign,
 • .PDF - uniwersalny format dokumentów,
 • .PSD - projekt PhotoShop.

Na szablonie zaznaczone zostały granice — linie spadu, cięcia oraz wewnętrzny margines. Wyznaczają one granice tła, przycięcia oraz powierzchni zadruku. W razie pytań, wątpliwości czy chęci większej personalizacji zamówienia zapraszamy do kontaktu. Proces zamówienia jest intuicyjny i nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Z uwagi na technologię zadruku, im większy nakład zamówisz, tym niższą cenę jednostkową uzyskasz. Zleć nam wykonanie Twoich tablic kredowych z zadrukiem jeszcze dziś!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU