Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
tablice kredowe bez zadruku druk online

tablice kredowe bez zadruku

Tablice kredowe bez zadruku

Tablice kredowe bez zadruku

Tablice kredowe o wielu zastosowaniach

Tablice kredowe to produkty, które stają się coraz bardziej popularnym elementem aranżacyjnym we wnętrzach. Nie tylko z uwagi na unikalny charakter i wygląd, ale również ze względu na funkcjonalność. Dzięki tablicy kredowej umieszczonej w kuchni, sporządzimy listę zakupów czy zanotujemy podział obowiązków. Takie rozwiązanie bardzo spersonalizuje pomieszczenie i będzie użyteczne dla wszystkich lokatorów. Tablica kredowa znajdzie zastosowanie również w dziecięcym pokoju czy zwyczajnie zawiśnie na ścianie w ramach zmodyfikowanej ozdoby. Ale to nie wszystko!

Coraz częściej wszelkiego rodzaju lokale gastronomiczne, takie jak bary, restauracje czy puby - wykorzystują tablice kredowe do informowania o nowościach w menu, a nawet - umieszczają je tam w całości. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą na bieżąco zmieniać i aktualizować ofertę. W wielu miejscach spotkamy się z tego rodzaju wykorzystaniem tablic kredowych. Pełnią rolę dekoracyjną lub informacyjną, a przy tym nadają miejscu wyjątkowego charakteru. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które z pewnością docenią Klienci!

Wybierz format odpowiedni do swoich potrzeb

Oferta drukarni diamond-druk.pl dysponuje możliwością wykonania takich tablic w różnych formatach. Mamy do wyboru wiele wymiarów oraz możliwość wyboru pionu lub poziomu. Tablice kredowe są wykonywane z największą starannością i z wysoce solidnych materiałów, dzięki którym tablica posłuży nam przez długi czas. Cechą charakterystyczną tablic dostępnych w ofercie diamond-druk.pl jest ich odporność na wiele niesprzyjających warunków. Dlatego tablice z naszej oferty cieszą się popularnością. Są wyjątkowo trwałe i dobrze wyglądają, dzięki wykończeniom w ramki aluminiowe oraz zawieszki. Dzięki temu możemy je powiesić, postawić i użyć do dowolnego celu. Każda z tablic kredowych jest wykonywana na zamówienie, specjalnie zgodnie z preferencjami naszych Klientów.

Jak wygląda proces produkcji tablicy kredowej?

Tablice kredowe produkujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości podłoża PVC z folii kredowej. Każde zamówienie traktujemy równie skrupulatnie i dbamy o każdy jego aspekt. Kolejny krok to wykończenie tablicy w ramkę aluminiową i zawieszki, które zwiększają jej funkcjonalność. Z pewnością będzie nieocenioną dekoracją lub spełni rolę informacyjną dla domowników czy Klientów. Tablice kredowe dostępne w ofercie diamond-druk.pl są drukowane w poziomie, jak i w pionie. Dodatkowo, można wybrać ich nakład oraz najwygodniejszą opcję dostawy. Efekt końcowy jest pakowany bardzo starannie i dobrze zabezpieczony, żeby dotarł w doskonałym stanie, wprost z naszej drukarni. Montaż wymaga jedynie powieszenia lub usytuowania tablicy kredowej w wybranym przez nas miejscu. Tablica po rozpakowaniu nadaje się do użytkowania. Powierzchnia tablicy umożliwia bezproblemowe pisanie i jest prosta w zmianie treści. Nie trzeba do tego celu używać wody, wystarcza sucha gąbka. Naszą specjalnością są solidnie i dokładnie przygotowane tablice kredowe, które cieszą oko i są bardzo wytrzymałe!