RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

stadur

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
stadur

Parametry do wyboru:

  • technologia druk UV
  • rodzaj podłoża płyta wielowarstwowa typu SF biała, 10 mm, dwustronnie mat
02Wybierz tryb produkcji i nakład
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 88.74
brutto: 109.15
dostawa:

Standard 28 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 1
Format: 30 x 40 cm
Zadruk: jednostronny 4/0
technologia: druk UV
Wykończenie: brak wykończenia
rodzaj podłoża: płyta wielowarstwowa typu SF biała, 10 mm, dwustronnie mat
Sprawdzanie: Automatyczne
Płyty stadur swoją konstrukcją przypominają kanapkę. Rdzeń wewnętrzny został wykonany z pianki XPS i otoczony dwiema, milimetrowymi płytami PVC. To doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz, aby Twoja płyta była jednocześnie gruba, schludna i lekka, a poza tym – bardzo tania w porównaniu do innych typów płyt o tak dużej grubości. Dzięki możliwości frezowana dostosujesz swoją płytę do dowolnego kształtu, a nawiercenie otworów znacznie ułatwi Ci montaż gotowego produktu.
 
Zapewniają one swego rodzaju efekt 3D, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania przy budowie stoisk, jak i wykonywania różnego typu elementów przestrzennych. Świetnie prezentują się na nich logotypy, czy litery. Łączna grubość 10 mm sprawi, że Twoja płyta stadur zauważalnie wyróżni się spośród pozostałych, znajdujących się w pobliżu szyldów.
 
Dzięki wysokiej odporności na wilgoć, promieniowanie słoneczne oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne, znakomicie sprawdzą się w każdym miejscu, spełniając przy tym swoją rolę przez bardzo długi czas. Wydrukujemy każdy format do 100 x 200 cm. Jeśli chcesz wykorzystać płytę w nietypowy sposób - wieszając ją na przykład pod sufitem, istnieje możliwość zadruku dwustronnego.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU