Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
płyty Stadur druk online

płyty Stadur

Płyta Stadur

Płyta Stadur

Płyty stadur swoją konstrukcją przypominają kanapkę. Rdzeń wewnętrzny został wykonany z pianki XPS i otoczony dwiema, milimetrowymi płytami PVC. To doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz, aby Twoja płyta była jednocześnie gruba, schludna i lekka, a poza tym – bardzo tania w porównaniu do innych typów płyt o tak dużej grubości. Dzięki możliwości frezowana dostosujesz swoją płytę do dowolnego kształtu, a nawiercenie otworów znacznie ułatwi Ci montaż gotowego produktu.
 
Zapewniają one swego rodzaju efekt 3D, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania przy budowie stoisk, jak i wykonywania różnego typu elementów przestrzennych. Świetnie prezentują się na nich logotypy, czy litery. Łączna grubość 10 mm sprawi, że Twoja płyta stadur zauważalnie wyróżni się spośród pozostałych, znajdujących się w pobliżu szyldów.
 
Dzięki wysokiej odporności na wilgoć, promieniowanie słoneczne oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne, znakomicie sprawdzą się w każdym miejscu, spełniając przy tym swoją rolę przez bardzo długi czas. Wydrukujemy każdy format do 100 x 200 cm. Jeśli chcesz wykorzystać płytę w nietypowy sposób - wieszając ją na przykład pod sufitem, istnieje możliwość zadruku dwustronnego.