RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Pieczątki automatyczne

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Pieczątki automatyczne

Parametry do wyboru:

  • kolor tuszu i obudowy tusz czarny, obudowa mix kolorów
02Wybierz tryb produkcji i nakład
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 61.95
brutto: 76.20
dostawa:

Standard 28 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 1
Format: 27 x 10 mm
rodzaj systemu: Colop Printer 10
kolor tuszu i obudowy: tusz czarny, obudowa mix kolorów
Sprawdzanie: Automatyczne

Pieczątki automatyczne

Pieczątki automatyczne to przyrządy służące do trwałego odbijania/odciskania na podłożu - zazwyczaj papierowym niedługiej treści (na przykład danych osobowych, firmowych).

Nośnikiem odbijającym pieczątek automatycznych jest gumka, co jest dużym udogodnieniem podczas jej użytkowania. Jej forma nie wymaga od użytkownika wymiany poduszek, a tylko dolania tuszu, kiedy zajdzie taka konieczność. Nie narażają odcisku na rozmazanie, smugi, a użytkownika – na zabrudzone palce :)

Drukarnia Diamond Druk oferuje pieczątki automatyczne z serii Colop Printer 10 – klasyczne, sprawdzone, niezawodne. Odgórnie jest również ustalony kolor tuszu – czarny. Obudowa do wyboru spośród szerokiego wachlarza kolorów.

Decydując się na zakup pieczątek automatycznych – zastanówcie się Państwo ile informacji i w jakiej postacie chcecie tam umieścić.. Czy będziecie chcieli również uwzględnić logo,/logotyp – jeśli tak, to jakiej wielkości. Jest to istotna informacja podczas wyboru formatu pieczątki. Formaty do wyboru to: 27 x 10 mm, 38 x 14 mm, 47 x 18 mm, 59 x 23 mm, 69 x 30 mm.

Pieczątki automatycznie z łatwością się składa, blokując ich matrycę przed niepożądanym pieczętowaniem. Zostały wyposażone dodatkowo w dolną klapkę chroniącą przed dostawaniem się nieczystości.

Przykładowe realizacje:

Opinie o Pieczątkach automatycznych: 5/5 (108)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU