Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
pieczątki automatyczne druk online

pieczątki automatyczne

Pieczątki automatyczne

Pieczątki automatyczne

Pieczątki automatyczne to przyrządy służące do trwałego odbijania/odciskania na podłożu - zazwyczaj papierowym niedługiej treści (na przykład danych osobowych, firmowych).

Nośnikiem odbijającym pieczątek automatycznych jest gumka, co jest dużym udogodnieniem podczas jej użytkowania. Jej forma nie wymaga od użytkownika wymiany poduszek, a tylko dolania tuszu, kiedy zajdzie taka konieczność. Nie narażają odcisku na rozmazanie, smugi, a użytkownika – na zabrudzone palce :)

Drukarnia Diamond Druk oferuje pieczątki automatyczne z serii Colop Printer 10 – klasyczne, sprawdzone, niezawodne. Odgórnie jest również ustalony kolor tuszu – czarny. Obudowa do wyboru spośród szerokiego wachlarza kolorów.

Decydując się na zakup pieczątek automatycznych – zastanówcie się Państwo ile informacji i w jakiej postacie chcecie tam umieścić.. Czy będziecie chcieli również uwzględnić logo,/logotyp – jeśli tak, to jakiej wielkości. Jest to istotna informacja podczas wyboru formatu pieczątki. Formaty do wyboru to: 27 x 10 mm, 38 x 14 mm, 47 x 18 mm, 59 x 23 mm, 69 x 30 mm.

Pieczątki automatycznie z łatwością się składa, blokując ich matrycę przed niepożądanym pieczętowaniem. Zostały wyposażone dodatkowo w dolną klapkę chroniącą przed dostawaniem się nieczystości.